Bieganie na bieżni - idealne rozwiązanie dla domatorów i nie tylko.

    Bieganie na bieżni zapewne przekonuje do siebie domatorów, którzy chcieliby w jakiś sposób rozpocząć aktywność fizyczną, ale nie do końca utożsamiają się z typowym zacięciem biegacza. Oczywiście bieżnia nie jest sprzętem tylko dla amatorów domowych pieleszy. Stanowi doskonałe rozwiązanie kiedy aura na zewnątrz nie sprzyja biegowym wycieczkom. Deszcz, wiatr, mróz czy śnieg nie zachęca do aktywności fizycznej.

    Po pierwsze bieżnia nie obciąża stawów tak jak jak bieganie w terenie, dlatego jest to doskonała forma dla tych, którzy borykają się z różnymi dolegliwościami np. kolan. Pas bieżni bardzo dobrze amortyzuje obciążenia, ponieważ pas, po którym biegamy lekko się ugina pod naszym ciężarem. Po drugie podczas biegania na bieżni cały czas mamy możliwość kontrolowania podstawowych parametrów na ekranie LCD, takich jak przebyty dystans, pomiar prędkości, spalone kalorie czy pomiar tętna. Dodatkowo bieganie na bieżni sprawia, że możemy ćwiczyć w rytm swojej ulubionej muzyki lub nadrobić zaległy film czy serial - nawet nie zauważymy kiedy pokonaliśmy zaplanowany dystans.

bieżnia York t800 doskonała podczas treningu w domu

    Bieżnia T800 York ma możliwość złożenia -  w ten sposób nie zajmie dużo miejsca w domu. Można sterować kątem pochylenia  bieżni oraz prędkością elektronicznie lub z poręczy. Bieżnia T800 York ma wbudowanych 12 programów treningowych, wbudowane głośniki a także podłączenie do MP3.

Bieżnia

Aktywne filtry