Guma do ćwiczeń ELASTIBAND - Kompaktowa, wszechstronna i skuteczna

    Trening z taśmami oporowymi, pomaga w prosty sposób wymodelować sylwetkę. Do ćwiczeń wystarczy elastyczna taśma, która wzmocni dowolną partię mięśni. 

    Tym razem przedstawiamy Wam taśmy Elastiband, niemieckiej firmy Sport-Thieme. To rewelacyjny przyrząd do rzeźbienia i wzmacniania mięśni ramion, pleców, nóg, pośladków czy klatki piersiowej. Wybitnie wzmacnia oraz mobilizuje stawy. Taśmy Elastiband  nadają się zarówno do ćwiczeń siłowych, jak i sprawnościowych, jak również rozgrzewania czy rozciągania przed treningiem. To, co odróżnia elastyczne taśmy Elastiband od klasycznych lateksowych gum do ćwiczeń, to 8 pętli (uchwytów) ponumerowanych od 1 do 8, ułatwiających dobór oporu co zwiększa różnorodność ćwiczeń, które można wykonać bez konieczności dostosowywania długości taśmy lub wstawiania w niej węzłów. Taśmy są dostępne w czterech stopniach oporu (7 kg, 10 kg, 15 kg i 20 kg), co oznacza skuteczną pomoc szkoleniową dla wszystkich poziomów treningu, można ćwiczyć niemal każdą partię ciała według indywidualnych potrzeb. Wyprodukowana jest w 100 % z nylonu, jest niezwykle miękka, dzięki czemu nie wcina się w skórę i co bardzo ważne – można ją prać.

ćwiczenia rozciągające z gumą oporową

 Taśma Elastiband niemieckiej firmy Sport-Thieme jest kompaktowa, wszechstronna i skuteczna. Wspaniała alternatywa dla klasycznych gum do ćwiczeń.

Elastiband

Aktywne filtry