THERA - BAND - ORYGINALNE TAŚMY DO ĆWICZEŃ.

    Thera-Band od 40 lat jest pionierem w stosowaniu elastycznych taśm do ćwiczeń. Gumy do ćwiczeń to podstawa treningu oporowego. Ćwiczenia z gumą oporową Thera-Band wpływają na przyrost siły mięśniowej, poprawę kondycji i koordynacji, mobilizację oraz zwiększenie elastyczności, korekcję postawy.  Oryginalne gumy Thera-Band dostępne są w wersji z lateksem oraz bez lateksu.

Trening z taśmą do ćwiczeń to przyrost siły mięśniowej i lepsza kondycja.

Guma Thera-Band w różnych wariantach oporowych.

Guma do ćwiczeń Thera-Band lateksowa posiada osiem wariantów kolorystycznych: beżowy, żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny, srebrny, złoty.

Taśma treningowa Thera-Band bez lateksu dostępna jest natomiast w pięciu kolorach: żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny. Kolory oznaczają różny poziom oporu, dzięki temu można z łatwością dobrać indywidualny stopień sprężystości gumy do siły ćwiczącego. Gumy Thera-Band wykorzystywane przede wszystkim w rehabilitacji w ćwiczeniach oporowych potrzebnych do odbudowy utraconej funkcji mięśni. Znane jest też ich szerokie zastosowanie np. w klubach fitness oraz na siłowniach do ćwiczeń całego ciała. Dla wielu grup sportowych taśma THERA-BAND jest podstawowym przyborem do ćwiczeń. Taśmy Thera-Band są wytrzymałe i nie ulegają większemu zniszczeniu nawet po wielokrotnym odpowiednim użyciu.

    Thera-Band oryginalne taśmy do ćwiczeń. Thera-Band o zróżnicowanym oporze. Thera-Band  gumy stosowane w wielu dziedzinach.

Thera-Band

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Guma do ćwiczeń Thera-Band...

Guma do ćwiczeń Thera-Band beżowa 45,7m (cała rolka)

Cena podstawowa 419,00 zł -30,00 zł Cena 389,00 zł
  • -30,00 zł