Gumy oporowe - gumy do ćwiczeń Thera-Band

Gumy do ćwiczeń to podstawa treningu oporowego, wpływają one na przyrost siły mięśniowej, poprawę kondycji i koordynacji, mobilizację oraz zwiększenie elastyczności, korekcję postawy. Oryginalne gumy do ćwiczeń Thera-Band dostępne są w wersji z lateksem oraz bez lateksu.

Trening z taśmą do ćwiczeń to przyrost siły mięśniowej i lepsza kondycja.

Guma do ćwiczeń Thera-Band od najlżejszego do najcięższego oporu

Taśma oporowa do ćwiczeń jest takim przyrządem treningowym, który może używać właściwie każdy. Dzięki temu, że występuje w różnych rodzajach oporu, można dobrać gumę do ćwiczeń dostosowaną do naszych możliwości i zapotrzebowania. Ważnym jest dobór odpowiedniej długości, obciążenia w zależności od celu ćwiczeń oraz rodzaju taśmy. Opcjonalnie możemy zastosować specjalne akcesoria zwiększające zakres stosowania taśm. Oryginalne taśmy gimnastyczne Thera Band produkowane są z czystego lateksu lub w wersji bez lateksowej z syntetycznego kauczuku.

Thera-Band guma do ćwiczeń lateksowa posiada osiem wariantów kolorystycznych: beżowy, żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny, srebrny, złoty. 

Thera-Band guma oporowa bez lateksu dostępna jest natomiast w pięciu kolorach: żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny. Kolory oznaczają różny poziom oporu, dzięki temu można z łatwością dobrać indywidualny stopień sprężystości gumy do siły ćwiczącego. Gumy oporowe Thera-Band wykorzystywane przede wszystkim w rehabilitacji w ćwiczeniach oporowych potrzebnych do odbudowy utraconej funkcji mięśni. Znane jest też ich szerokie zastosowanie np. w klubach fitness oraz na siłowniach do ćwiczeń całego ciała. Dla wielu grup sportowych guma oporowa THERA-BAND jest podstawowym przyborem do ćwiczeń. Thera-Band to bardzo wytrzymałe gumy do ćwiczeń, nie ulegają większemu zniszczeniu nawet po wielokrotnym, odpowiednim użyciu.

Thera-Band oryginalne gumy do ćwiczeń o zróżnicowanym oporze, stosowane w rehabilitacji oraz sporcie. Thera-Band od 40 lat jest pionierem w stosowaniu elastycznych gum do ćwiczeń.

Thera-Band

Aktywne filtry

Guma do ćwiczeń Thera-Band...

Guma do ćwiczeń Thera-Band opór bardzo lekki beżowa

Cena podstawowa 11,00 zł -3,00 zł Cena 8,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -3,00 zł
Guma do ćwiczeń Thera-Band...

Guma do ćwiczeń Thera-Band bezlateksowa - czarna

Cena podstawowa 23,00 zł -5,00 zł Cena 18,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -5,00 zł