SOFTX. ROLLERY, WAŁKI, PIŁKI DO ROZLUŹNIANIA MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWEGO.    

    Gaugler & Lutz OHG to niemiecka firma odnosząca sukcesy od blisko 40 lat. Firma ta jest producentem marki SoftX, która ceniona jest za różnego rodzaju wysokiej jakości rollerów, wałków i piłek do masażu. Solidny i stabilny wymiarowo wałek SoftX nadaje się do treningu w domu, jak również do użytku w studiach fitness. Składa się ze specjalnej pianki PE o zamkniętych komórkach, ma przyjazną dla skóry powierzchnię i jest antypoślizgowa.

Masaż piłeczką SoftX rozluźnia mięśnie

    Rolka SoftX jest dostępna w kolorach niebieskim i czarnym, przy czym czarna rolka jest o 15% twardsza niż niebieska i dlatego nadaje się głównie dla osób mniej wrażliwych na nacisk. Niebieska rolka SoftX  jest przeznaczona głównie dla osób początkujących i wrażliwych na nacisk. Wysokiej jakości materiał kulki SoftX, dostępne w różnych rozmiarach, oferują wiele możliwości w sporcie, grach i rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu kulek SoftX utrzymywana jest mobilność i koordynacja, dzięki czemu cel treningowy lub terapeutyczny może być lepiej osiągnięty.

    SoftX rollery, wałki, piłki do rozluźniania mięśniowo-powięziowego. SoftX stosowane w ćwiczeniach ogólnousprawniających.

Softx

Aktywne filtry

Piłka SoftX 65 standard -...

Piłka SoftX 65 standard - niebieska

Cena podstawowa 49,00 zł -10,00 zł Cena 39,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 49 zł
  • Wyprzedaż!
  • -10,00 zł
Piłka SoftX 90 standard -...

Piłka SoftX 90 standard - niebieska

Cena podstawowa 59,00 zł -20,00 zł Cena 39,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 59 zł
  • Wyprzedaż!
  • -20,00 zł