Lista produktów marki SoftX

Gaugler & Lutz OHG to niemiecka firma odnosząca sukcesy od blisko 40 lat. Firma ta jest prdoucentem marki SoftX, która ceniona jest za różnego rodzaju wysokiej jakości rollerów, wałków i piłek do masażu. Solidny i stabilny wymiarowo wałek SoftX nadaje się do treningu w domu, jak również do użytku w studiach fitness czy siłowniach. Składa się ze specjalnej pianki PE o zamkniętych komórkach, ma przyjazną dla skóry powierzchnię i jest antypoślizgowa.

Rolka SoftX jest dostępna w kolorach niebieskim i czarnym, które determinują ich twardość. Wybór ten jest istotny z punktu widzenia osoby ćwiczącej i zapewni jej komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i masażu. Osoby  mniej wrażliwe na nacisk, jak i  osoby początkujące i wrażliwe na ucisk znajdą u nas doskonale pasujących do ich potrzeb produkt. Wysokiej jakości materiał piłeczki do masażu SoftX, dostępne w różnych rozmiarach, oferują wiele możliwości w sporcie, grach i rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu kulek SoftX utrzymywana jest mobilność i koordynacja,dzięki czemu cel treningowy lub terapeutyczny może być lepiej osiągnięty.

SoftX rollery, wałki, piłki do rozluźniania mięśniowo-powięziowego. SoftX stosowane w ćwiczeniach ogólnousprawniających, masażu i stretchingu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji