Lista produktów marki Kinesio

Plastry Kinesio zapewniają bezinwazyjną, skuteczną metodę w walce z bólem układu mięśniowo-szkieletowego. Kinesio tejpy stosowane w bólu, urazach, obrzękach.

Dr Kenzo Kase opracował metodę tapingu Kinesio w latach 70, aby uzupełnić proces leczenia dostępnych w tym czasie metod. Szukał sposobu, aby ułatwić naturalny proces gojenia ciała i przedłużyć korzyści płynące z jego leczenia po opuszczeniu przez pacjentów jego kliniki. Kinesio Taping zapewnia jednocześnie wsparcie i stabilność mięśni i stawów bez ograniczania zakresu ruchu ciała, jak również zapewnia rozszerzoną manipulację tkankami miękkimi, aby przedłużyć korzyści wynikające z terapii manualnej. Taśma Kinesio nie zawiera lateksu i może być noszona przez wiele dni. Jest bezpieczna i skutecznie wspomaga proces leczenia przy schorzeniach ortopedycznych, nerwowo-mięśniowych, neurologicznych .

Dzięki wykorzystaniu pojedynczych pasków „I” lub modyfikacji w kształcie „X”, „Y” lub innych wyspecjalizowanych kształtach, a także kierunku i ilości rozciągnięcia umieszczonego na taśmie w czasie aplikacji, Kinesio Tape stosowane jest na setki sposobów i ma zdolność do reedukacji układu nerwowo-mięśniowego, zmniejszenia bólu i stanu zapalnego, zapobiegania urazom.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji