6 -DIRECTION - NAJLEPSZE URZĄDZENIA TRENINGOWE.

    6-Diretction to duńska firma, mocno skoncentrowana na produkcji najlepszych, funkcjonalnych urządzeń treningowych i programów szkoleniowych. 6-Directions zostało opracowane przez trenera fizycznego a wcześniej znanego jako elitarnego tenisistę - Nicolasa Förderera oraz przedsiębiorcę i dyrektora kreatywnego Kennetha Bay. Firma 6- Direction została założona w Kopenhadze w 2014 roku. 

    Slidery 6 Directions cieszą się niesamowitą popularnością wśród różnych dziedzin sportu m.in. fitness, bieganie, tenis, narciarstwo, piłka nożna, piłka ręczna,taniec itd. jako uzupełnienie regularnego treningu sportowego.

    Slider 6- Directions ma idealne dopasowanie, rozmiar i wagę - dla obu rąk i stóp jednocześnie. Kształt sześciokąta inspiruje ruchy, a ergonomiczna rowkowana powierzchnia zapewnia pewny chwyt podczas ćwiczeń. Sprężony i wytrzymały spód z polaru zapewnia najlepsze możliwe przesuwanie przy odpowiednim tarciu o podłogę lub powierzchnię.

ćwiczenia z slider 6 directions poprawia stabilność ciała, równowagę, siłę, wytrzymałość, technikę i koordynację

    Slider 6- Directions pozwala trenować mięśnie we wszystkich sześciu kierunkach ruchu. W górę, w dół, w prawo, w lewo, w przód i w tył, plus wszystkie obroty. Poprawia stabilność ciała, równowagę, siłę, wytrzymałość, technikę i koordynację. Fizyczne zalety treningu slajdów są nie do pokonania. Mięśnie są kwestionowane zarówno statycznie, jak i dynamicznie, a równowaga wzrasta.

    6-Directions Slider idealne do treningu ogólnokondycyjnego, rehabilitacji, medycyny sportowej. Dzięki Sliderom możesz trenować na siłowni, w domu, na wakacjach.

Slidery

Aktywne filtry