Sprzęt na siłownię i do ćwiczeń w domu

 Jeżeli chcesz zadbać o swoją sylwetkę, a poszukujesz najlepszego sprzętu do ćwiczeń to świetnie trafiłeś. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniższe zestawienie przyrządów, które są niezbędne podczas treningu i cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Trening z dyskiem sensorycznym

Sprzęt do ćwiczeń nóg w domu

    W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju obciążniki, które pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty i pomogą w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

    Przygoda z siłownią zaczyna się od hantli, dzięki którym można wykonywać wiele ćwiczeń nóg: wykroki zwykłe lub chodzone, zakroki, czy wypady boczne z obciążeniem. Hantle to uniwersalny przyrząd do ćwiczeń, a odpowiednio dobrany ciężar to podstawa w efektywnym treningu i ćwiczeniach naszej kondycji fizycznej.

    Bardzo dużą popularnością w Polsce cieszy się trening z kettlebell. To rosyjski przyrząd do ćwiczeń w postaci kuli z uchwytem. Kettlebell jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdej siłowni i sali gimnastycznej, który dzięki szerokiemu zastosowaniu może doskonale sprawdzać się też podczas ćwiczeń w domu. Przyrząd ten pozwoli nam nie tylko zadbać o lepszą sprawność, ale też poprawić wygląd naszej sylwetki oraz co najważniejsze - pozbyć się tkanki tłuszczowej.

    Do ćwiczeń nóg niezwykle przydatnym przyrządem są też powerbagi - worki do ćwiczeń ważące od 5 do 25 kg. Jeśli oferowane obciążenie jest zbyt małe, dla bardziej zaawansowanych niezbędna będzie sztanga dostępna również w naszym sklepie. W komplecie znajdują się talerze, które mogą być też samodzielnym przyborem do ćwiczeń. Przyrządem, jaki warto wykorzystać do modelowania nóg jest stepper. To urządzenie, na które można wchodzić lub wskakiwać z hantlami w dłoniach lub obciążnikami na nogach – te także znajdują się w naszej ofercie.

Przyrządy do ćwiczeń dłoni 

    Ćwiczenia dłoni nie są tak bardzo popularne, ale niezbędne podczas rehabilitacji. W naszym sklepie znajdują się profesjonalne przyrządy typu handmaster (piłeczka do ćwiczeń) oraz powerball – kulka do ćwiczeń, dzięki której można wzmocnić nie tylko dłonie, ale  i całe ramiona. Sprzęt do ćwiczeń dłoni jest polecany zarówno dla osób po przebytej kontuzji, jak i tych uprawiających sport.

Przyrządy do ćwiczeń brzucha

    W asortymencie naszego sklepu sportowego znajdziemy także przyrządy do ćwiczeń brzucha. Domową siłownię warto wyposażyć w maty do ćwiczeń, na których można przeprowadzić bezpieczny trening. Oferujemy też uniwersalne przyrządy do fitnessu i treningu całego ciała takie jak dysk sensorycznyslider do ćwiczeń oraz niezwykle popularne taśmy TRX. Dzięki nim możemy ćwiczyć szybkość, zwinność, ale również skutecznie walczyć z niechcianymi kilogramami. Oferowany przez nas sprzęt do ćwiczeń jest całkowicie bezpieczny, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie efektywnego treningu całego ciała.

Przyrządy do ćwiczeń w dobrych cenach

    Sprzęt do ćwiczeń kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Taka rozbieżność wynika z rodzaju przyrządu i zależna jest od stopnia jego rozbudowania. Jednak już niewielkim kosztem można zapewnić sobie niezbędne wyposażenie do ćwiczeń we własnym zaciszu. Domowa siłownia to idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za ćwiczeniami w miejscach publicznych. Takie rozwiązanie ma też swoje plusy, gdyż w domu możemy ćwiczyć kiedy tylko mamy ochotę. Dodatkowo oszczędzamy też na kosztach miesięcznych karnetów, które w skali roku mogą być wysokie. Warto więc zainwestować w zestaw do ćwiczeń, który pomoże zadbać o zdrowie i dzięki któremu ćwiczenie w domu będzie tak samo efektywne, jak na siłowni.

    W profireh.pl znajdziesz szereg produktów umożliwiających podejmowanie się samodzielnej aktywności fizycznej. Produkty są idealne zarówno do ćwiczeń w warunkach domowych, stanowią również wyposażenie gabinetów fizjoterapeutycznych i klubów fitness. 

    Aby spełnić Twoje oczekiwania, wybraliśmy dla Ciebie produkty pochodzące od najlepszych, wiodących marek:  Pezzi, Tiguar, Reebok, 6-Direction, Handmaster, Thera-Band, Pino, Gonge, Togu. Tu znajdziesz hantle, stepy, TRX, BOSU, dyski do ćwiczeń równowagi, powerbagi, przyrządy do treningu dłoni i palców, platformy do ćwiczeń i wiele innych.

A jeśli szukasz czegoś innego skontaktuj się z nami!

   

Trening

Aktywne filtry

Półka na piłki Gipara

Półka na piłki Gipara

Cena 390,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
Deck Reebok Step/Ławka

Deck Reebok Step/Ławka

Cena 1 099,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1099 zł
  • Obecnie brak na stanie
Piłka lekarska Pezzi...

Piłka lekarska Pezzi MedicineBall 2kg duża

Cena podstawowa 149,00 zł -40,00 zł Cena 109,00 zł
  • -40,00 zł
Step do ćwiczeń Reebok...

Step do ćwiczeń Reebok Fitness - różne kolory

Cena podstawowa 559,00 zł -60,00 zł Cena 499,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -60,00 zł