Produkty do higieny i dezynfekcji, maseczki ochronne.

    Dezynfekcja to odkażanie, którego zadaniem jest zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, zwłaszcza te chorobotwórcze. Dezynfekcja jest nieodłącznym elementem wzmożonej higieny. Obecnie żyjemy w nowej rzeczywistości, gdzie każdy z nas ma w swoim domu, samochodzie czy miejscu pracy produkty do dezynfekcji i maseczki ochronne na twarz.

Produkty do dezynfekcji.

    Dezynfekcji poddaje się przedmioty oraz powierzchnie,które mogły zostać skażone chorobotwórczymi organizmami – bakteriami, wirusami, grzybami lub pasożytami. Najczęściej mamy do czynienia z dezynfekcją rąk.  W naszej ofercie posiadamy płyn dezynfekujący do rąk Velodes Silk. Jest to alkoholowy i gotowy do użycia produkt. Przeznaczony jest do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Preparaty do szybkiej dezynfekcji powierzchni cechuje prostota posługiwania się nimi. Nasze propozycje środków dezynfekujących do powierzchni to płyn Velox, Clinex DEZOfast oraz chusteczki dezynfekujące Medisept.

Czy maseczki antywirusowe są jednorazowe?

    Najbardziej popularnymi maseczkami na twarz są maseczki jednorazowe. Te wykonane z trzech warstw włókniny polipropylenowej, posiadają stopień filtracji bakteryjnej BFE, który wynosi przynajmniej 98 % Zapewniają ochronę a także swobodne oddychanie.

    Na rynku dostępne, są również maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które można poddać procesowi sterylizacji. Niestety nie wszystkie są przeciwwirusowe. Wiele z nich zapobiega przenikaniu pyłów do układu oddechowego, natomiast nie chroni przed przenoszeniem chorobotwórczych drobnoustrojów.

Środki do dezynfekcji

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry