SOFTX. ROLLERY, WAŁKI, PIŁKI DO ROZLUŹNIANIA MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWEGO.    

    Gaugler & Lutz OHG to niemiecka firma odnosząca sukcesy od blisko 40 lat. Firma ta jest producentem marki SoftX, która ceniona jest za różnego rodzaju wysokiej jakości rollerów, wałków i piłek do masażu. Solidny i stabilny wymiarowo wałek SoftX nadaje się do treningu w domu, jak również do użytku w studiach fitness. Składa się ze specjalnej pianki PE o zamkniętych komórkach, ma przyjazną dla skóry powierzchnię i jest antypoślizgowa.

    Rolka SoftX jest dostępna w kolorach niebieskim i czarnym, przy czym czarna rolka jest o 15% twardsza niż niebieska i dlatego nadaje się głównie dla osób mniej wrażliwych na nacisk. Niebieska rolka SoftX  jest przeznaczona głównie dla osób początkujących i wrażliwych na nacisk. Wysokiej jakości materiał kulki SoftX, dostępne w różnych rozmiarach, oferują wiele możliwości w sporcie, grach i rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu kulek SoftX utrzymywana jest mobilność i koordynacja,dzięki czemu cel treningowy lub terapeutyczny może być lepiej osiągnięty.

    SoftX rollery, wałki, piłki do rozluźniania mięśniowo-powięziowego. SoftX stosowane w ćwiczeniach ogólnousprawniających.

Softx

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry