AKCESORIA DO JOGI.

    Na rynku dostępność różnego akcesoriów do ćwiczeń może przyprawić o lekki zawrót głowy. Ważne jest to, aby dokładnie zastanowić się i przemyśleć jaką aktywność fizyczną praktykujemy i jakie mamy oczekiwania. Warto wybrać takie akcesoria, które faktycznie będą nam służyć, a nie zostaną pozostawione w kącie jako kolejny zbieracz kurzu. Akcesoria do jogi pełnią, wbrew pozorom, niezwykle ważną funkcję. Same chęci i odrobina miejsca nie wystarczą, aby móc w pełni czerpać korzyści z oferowanych nam przez ten niezwykły system ćwiczeń. Niektórzy twierdzą wręcz, że akcesoria do jogi są zwyczajnie niezbędne, jeśli do asan chcemy podejść w sposób odpowiedzialny i zgodny z ich przeznaczeniem.

KOŁO DO JOGI I JEGO ZALETY.

    Obok klocków czy pasków do jogi można znaleźć takie narzędzie do praktyki jakim jest koło. Koło do jogi zyskuje coraz większą popularność, dzięki niemu możemy urozmaicić znane dotąd asany tworzyć najlepsze dla Ciebie pozycje w sesji typu free flow. Zazwyczaj jednak koła stosowane są do otwierania klatki piersiowej oraz pogłębiania ćwiczeń wyprostnych. Koło do jogi ma szerokie spektrum działania i jest w stanie poprawić ogólną sprawność organizmu. Przede wszystkim regularne ćwiczenia zwiększają elastyczność ciała eliminują napięcia w najbardziej obciążonych obszarach, pomoże rozciągnąć ciało w taki sposób, aby z łatwością wykonywać asany takie jak pies z głową w dół czy mostek.

WAŻNE!

    Koło do jogi to uniwersalne akcesorium. Jest wspaniałym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka sposobu na wzmocnienie kręgosłupa i rozciągnięcie pleców, zwłaszcza zalecane wszystkim tym, którzy pracują za biurkiem gdzie występuje problem zaokrąglonego kręgosłupa od garbienia się. Koło można stosować nie tylko w jodze, ale również pilatesie, stretchingu czy treningu wzmacniającym, a dzięki niemu zwiększa się sprężystość mięśni i zakres ruchu w stawach.

Koła do jogi

Aktywne filtry

Koło do jogi Trendy Yoga Roda

Koło do jogi Trendy Yoga Roda

Cena podstawowa 195,00 zł -30,00 zł Cena 165,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 179 zł
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł