Lista produktów marki Airex

Profesjonalne maty do ćwiczeń AIREX pod wieloma względami przewyższają tak popularne do tej pory materace gąbkowe. Dzięki swojej jakości i właściwościom stały się one w krajach Europy Zachodniej nieodzownym elementem każdego klubu fitness, każdej sali gimnastycznej oraz rehabilitacyjnej.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe, można je stosować w obiektach zamkniętych, otwartych przestrzeniach a także w wodzie.Dzięki swojej różnorodności kolorów, grubości i rozmiarów oraz swym właściwościom stosowane są w gabinetach fizjoterapeutycznych, szkołach, siłowniach czy basenach i gabinetach odnowy biologicznej i masażu.

Tworzywo, z którego wykonana jest mata jest przyjemne w dotyku i nie ślizga się po podłożu. Dzięki doskonałej izolacji od podłoża i miękkiej, sprężystej strukturze mata pozwala na wykonywanie ćwiczeń w komfortowych warunkach.

Unikalną cechą mat Airex jest antybakteryjna powłoka Sanitized, która eliminuje rozwój grzybów i bakterii niszczących strukturę pianki. Maty AIREX są lekkie i łatwe do rolowania i przenoszenia. Opórcz mat w naszej ofercie znajdują się również produkty do ćwiczeń równowagi Airex. Balance Pad’y doskonale sprawdzą się przy poprawie stabilności, ćwiczeniach sensorycznych oraz treningu ogólnokondycyjnym.

Produkty AIREX są niezwykle wytrzymałe i mogą być stosowane niemal w każdym miejscu. Szwajcarska marka zapewnia profesjonalne produkty treningowe najwyższej jakości.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji