Produkty do higieny i dezynfekcji, maseczki ochronne.

 

Dezynfekcja to nic innego jak odkażanie, które ma za zadanie zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, zwłaszcza te chorobotwórcze. Dezynfekcja to nieodłączny element wzmożonej higieny. Przyszło nam żyć teraz w nowej rzeczywistości, gdzie każdy z nas ma w swoim domu, samochodzie czy miejscu pracy produkty do dezynfekcji i maseczki ochronne na twarz.

Produkty do dezynfekcji.

 Procesowi dezynfekcji poddaje się przedmioty oraz powierzchnie,które mogły zostać skażone chorobotwórczymi organizmami – bakteriami, wirusami, grzybami lub pasożytami. Najczęściej mamy do czynienia z dezynfekcją rąk.  W naszej ofercie posiadamy płyn dezynfekujący do rąk Velodes Silk. Jest to alkoholowy i gotowy do użycia produkt. Przeznaczony jest do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Preparaty do szybkiej dezynfekcji powierzchni cechuje prostota posługiwania się nimi. Nasze propozycje środków dezynfekujących do powierzchni to płyn Velox, Clinex DEZOfast oraz chusteczki dezynfekujące Medisept.

 

Czy maseczki antywirusowe są jednorazowe?

 Najbardziej popularnymi maseczkami na twarz są maseczki jednorazowe. Te wykonane z trzech warstw włókniny polipropylenowej, posiadają stopień filtracji bakteryjnej BFE, który wynosi przynajmniej 98 % Zapewniają ochronę a także swobodne oddychanie.

 Na rynku dostępne, są również maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które można poddać procesowi sterylizacji. Niestety nie wszystkie są przeciwwirusowe. Wiele z nich zapobiega przenikaniu pyłów do układu oddechowego, natomiast nie chroni przed przenoszeniem chorobotwórczych drobnoustrojów.

     

Higiena i dezynfekcja

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry