• Wyprzedaż!
  • -1,99 zł
search

Masażer Blackroll Twister półkolisty jeżyk do masażu

69,99 zł
68,00 zł Zniżka 1,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 69.99 zł
Brutto

Masażer BLACKROLL® TWISTER to półkolisty model do masażu, wyjątkowy ze względu na swoją kolczastą powierzchnię oraz funkcjonalny, wycięty kształt, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne i szczegółowe dotarcie z aktywizacją do wybranych partii ciała. Rozluźnia, niweluje ból i regeneruje blizny.

Rozmiar:

Średnica: 6,8 cm

Wysokość: 4,5 cm 

Ilość
W magazynie

Masażer BLACKROLL® TWISTER to półkolisty model do masażu skierowany głównie do masażu indywidualnego i manualnego Wyjątkowy ze względu na swoją kolczastą powierzchnię oraz funkcjonalny, wycięty kształt, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne i szczegółowe dotarcie z aktywizacją do wybranych partii ciała.

Co wyróżnia masażer Blackroll?

Masażer BLACKROLL® TWISTER wyróżnia jego półkolista budowa z wypustkami, ergonomiczny kształt, który pozwala na dotarcie ze stymulacją do wybranych partii ciała w sposób staranny i dokładny.

masażer, półkolisty jeżyk blackroll idealny w schorzeniach cieśni nadgarstka, łokcia golfisty i tenisisty

Dla kogo polecany?

Półkolisty jeżyk Balckroll głównie polecany jest osobom, które potrzebują rozbić zrosty, zgrubienia oraz pozbyć się ograniczeń tkanki powierzchniowej, polecany zwłaszcza do rehabilitacji oraz do aktywacji blizn. Rekomendowany również do profesjonalnej terapii, a także do automasażu, wykonując kombinację nacisku i skrętów wykonywanych ręką lub pod ciężarem własnego ciała. Może być stosowany do relaksacji mięśni i powięzi klatki piersiowej, przedramion, karku, czy stopy, rekomendowany przede wszystkim w schorzeniach cieśni nadgarstka oraz łokcia golfisty i tenisisty. Efektem korzystania z masażera jest wzrost krążenia, stymulacja punktów i taśm bólowych oraz nawodnienie tkanek miękkich i powięzi.

Rozmiar:

Średnica: 6,8 cm

Wysokość: 4,5 cm 

Sposób użycia: za pomocą nacisku i skrętu

Do użytku manualnego oraz za pomocą ciężaru własnego ciała

Dostępny w jednej twardości (50% twardszy od BLACKROLL® Standard)

Jeżyk_blackroll
4 Przedmioty