Poduszki na zdrowy sen
Sen. Nieodłączny i jakże niezbędny element naszego życia. Według obliczeń naukowców w objęciach Morfeusza spędzamy około 20 lat. Biorąc pod uwagę fakt, że stanowi to jedną czwartą - a będąc bardzo (bardzo!) optymistycznym - jedną piątą długości naszego istnienia, warto zadbać o jego jakość. Jak to zrobić?
Akupresura a akupunktura – podobieństwa i różnice
Akupunktura i akupresura są technikami leczniczymi, które wywodzą się z Dalekiego Wschodu. Za ich kolebkę uważa się jednak starożytne Chiny. Chociaż Japończycy i Mongołowie również je stosowali. Obie techniki opierają się na tych samych zasadach. Jednak sposób ich wykonywania różni się nieco od siebie. Na czym polega ich działanie i jak wyglądają zabiegi?
Mata do ćwiczeń i jogi. Jaką wybrać?
Na rynku wybór mat do ćwiczeń jest ogromny. Nic więc dziwnego, że chcąc zaopatrzyć się w podstawowy asortyment do domowej siłowni czy kącika fitness uginające się półki sklepów sportowych mogą przyprawić nas o zawrót głowy. Ciężko podjąć decyzję, która mata będzie dla nas odpowiednia, jeśli producenci mat kuszą nas nie tylko designem lecz także rozmiarem, grubością, fakturą, przyczepnością.
Ćwiczenia i trening nadgarstków
Coraz więcej osób uskarża się na dolegliwości bólowe nadgarstków. Jest to bardzo powszechna przypadłość spowodowana niektórymi aktywnościami sportowymi czy zwykłymi czynnościami życia codziennego.
Wałki i rollery SoftX + Blackroll + piłeczki do masażu powięzi
Nasze napięte mięśnie i powięzi wymagają czegoś w rodzaju rozklejania połączeń między nimi, by przywrócić ich prawidłowe funkcjonowanie. Nie jest to zadanie proste, bowiem ich warstwowa budowa wymaga dotarcia nie tylko do mięśni znajdujących się w powierzchownie, ale również do powięzi zlokalizowanych głębiej. Z pomocą przychodzą nam odpowiednie narzędzia, takie jak rollery (wałki) czy piłeczki do masażu.
Gumy do ćwiczeń
Tym razem proponujemy trening z gumami oporowymi, które pomogą Ci w łatwy sposób wymodelować sylwetkę. Do ćwiczeń nie potrzebujesz niczego więcej prócz kawałka elastycznej taśmy, która wzmocni dowolną partię mięśniową Twojego ciała. Gumy do ćwiczeń stosowane są przez osoby w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnego treningu z progresywnym oporem i wspomagają rehabilitację.
  • 1
  • 2
Showing 1 do 6 of 10 (1 Pages)