Pierwsza w Polsce ekologiczna piłka do ćwiczeń Pezzi BIO
   08/13/2018     Piłki gimnastyczne
Pierwsza w Polsce ekologiczna piłka do ćwiczeń Pezzi BIO

Piłki do ćwiczeń

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł nam wiele odkryć, niezwykłych  osiągnięć i nieoczekiwanego postępu technologicznego. Przyniósł nam też plagę dysfunkcji kręgosłupa i chroniczny ból pleców. Wady postawy jeszcze nigdy nie dotykały tylu osób. Większość z nas pozwoliła zamknąć się w pułapce 8-godzinnej pracy przy komputerze, czysto siedzącej i jakże szkodliwej dla naszego „pionu”. Jak by tego było mało -  przesiadujemy w samochodzie w drodze do i z pracy. Wracamy do domu i padamy na kanapie chcąc odpocząć przed telewizorem. W ciągu tego długiego dnia ani razu nie pomyśleliśmy o naszym kręgosłupie. I nagle mijają dni, tygodnie, miesiące na mówieniu sobie „muszę zacząć ćwiczyć, bo ten ból jest nie do zniesienia”. Szybko jednak usprawiedliwiamy się brakiem czasu, bo jak tu wygospodarować co najmniej godzinę na pójście na basen czy do siłowni. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak mocno odbije się to na naszym zdrowiu w przyszłości. Nasz układ kostno-mięśniowy niszczeje w oczekiwaniu na Twój RUCH.

Wszyscy wiemy, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Mając piłkę gimnastyczną Pezzi Gymnastik Ball BIO zadbasz o siebie w domowym zaciszu. Możesz jednocześnie oglądać telewizję i poprawiać swoją sylwetkę. Czy nie o to nam dziś chodzi, żeby łączyć przyjemne z pożytecznym? A co, jeśli dodamy do tego jeszcze dbałość o środowisko? Brzmi jak połączenie idealne: kompaktowy przyrząd rehabilitacyjny + ćwiczenia bez wychodzenia z domu + eko-filozofia!

Ta innowacyjna piłka rehabilitacyjna w aż 40-60% została wyprodukowana z surowców pochodzenia roślinnego. Jeśli zestawić Twoje pogłębiające się wady postawy, które uprzykrzają Ci życie w coraz większym stopniu z coraz szerzej poruszanym problemem globalnym, którym jest niszczenie środowiska – możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Ta piłka gimnastyczna pomoże nie tylko Tobie, ale i naszej Matce Naturze. Ćwiczenia z piłką jeszcze nigdy nie były tak ekologiczne!:)

Piłka rehabilitacyjna jest przyrządem uniwersalnym, z którego może skorzystać każdy członek rodziny, a do tego atrakcyjnym, bo charakteryzuje się szerokim spektrum zastosowania i pozwala na „zabawowe” podejście do treningu. Zestaw ćwiczeń można dobrać ze względu na stopień sprawności czy stopień zaawansowania. Ćwiczenia z piłką uaktywniają wszystkie partie ciała i poprawiają koordynację. Piłka rehabilitacyjna to również niezbędnik osób uprawiających sporty, które wymagają zdolności utrzymywania równowagi ciała.

Nie szukaj wymówek, nie zasłaniaj się brakiem czasu, bo prędzej czy później będziesz musiał go wygospodarować, ale już nie na ćwiczenia, a na przesiadywanie w kolejce do specjalisty - w bólu nie do zniesienia, z przekleństwami na ustach na własną lekkomyślność i marzeniami o cofnięciu czasu. Już teraz możesz w prosty sposób zadbać o siebie i swoją rodzinę – poznaj bliżej piłkę do ćwiczeń Pezzi Gymnastik Ball BIO i niech stanie się ona Twoim najlepszym przyjacielem w walce z pogłębiającymi się wadami postawy! Bądź Eko i pamiętaj, że ćwiczenia w domu to także oszczędność czasu i pieniędzy.

Share This Post :