search

Miarka do stóp dla dzieci i dorosłych

20,00 zł
Brutto

Miarka do pomiaru długości stóp cm butów EU Piambo

Bardzo ważne jest, aby dla szybko rosnącego malucha dobrać odpowiedni rozmiar obuwia. Dzięki miarce do butów jest to teraz bardzo proste i szybkie. Miarka do stóp posiada szeroki zakres, dlatego mogą z niej korzystać nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Zakres pomiaru w centymetrach: 9-31 cm

Zakres pomiaru w europejskich rozmiarach obuwia: 15-48

Ilość
W magazynie

Miarka do stóp Piambo to proste urządzenie, dzięki któremu w bardzo łatwy i szybki sposób można precyzyjnie zmierzyć stopę oraz dobrać odpowiedni rozmiar obuwia. Miarka do stóp posiada dwie skale: w centymetrach (CM) oraz w numeracji europejskiej (EU).  Dzięki temu, że miarka ma ruchomy suwak odczytywanie wyników jest bardzo dokładne. Rozmiary obuwia są zgodne z systemem numeracji sztychowej – jest to najpopularniejszy system numeracji obuwia w Polsce. Szeroki zakres miarki pozwala na zmierzenie stopy nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych. Należy jednak pamiętać, że rozmiary obuwia różnych producentów często różnią się od siebie – warto więc zapoznać się z tabelą rozmiarów udostępnioną przez producenta.

SPOSÓB POMIARU: Długość stopy oraz rozmiar obuwia należy odczytywać z miejsca styku stopy ze wskaźnikiem pomiarowym (biały suwak).

Zakres pomiaru w centymetrach: 9-31 cm

Zakres pomiaru w europejskich rozmiarach obuwia: 15-48

D13
4 Przedmioty