search

Normatec - plecak

750,00 zł
Brutto

Plecak Normatec został tak zaprojektowany, aby zmieścić jednostkę sterującą, przewód ciśnieniowy oraz wybrane mankiety NORMATEC PULSE. Plecak zapewnia bezpieczne przechowywanie oraz transport systemu NORMATEC.

Wymiary plecaka to około 36 cm x 24 cm x 16 cm

Ilość
W magazynie

Plecak NORMATEC służy do bezpiecznego przechowywania oraz transportu systemu NORMATEC. Plecak wyposażony jest w dużą wyściełaną komorę, która swobodnie pomieści wybrane mankiety NORMATEC PULSE. Dodatkowo oddzielna wyjmowana kieszeń z miękką wyściółką została specjalnie zaprojektowana, aby chroniła urządzenie sterujące. Po bokach plecaka znajdują się dwie wygodne kieszonki - idealne do przechowywania bidonu, a wytrzymały schowek na okulary zabezpieczy je przed uszkodzeniem. Plecak zawiera również komorę na laptopa, która pomieści sprzęt o szerokości 15''. Dodatkowe mniejsze kieszenie zostały ukryte pod klapą zapinaną na szelki.

Plecak NORMATEC cechuje się wytrzymałą, wzmocnioną konstrukcją. Stabilne, wyściełane podszewką dno sprawia, że nie odkształca się ono pomimo częstego użytkowania. Wygodne otwieranie plecaka pozwala na swobodne wkładanie i wyjmowanie systemu NORMATEC. Miękkie poduszki znajdujące się na plecach oraz szelkach, chronią plecy i ramiona przed otarciami.

Uwaga! Zdjęcia mogą różnić się logiem HYPERICE umieszczonym na plecaku.

HYPERICE - właściciel marki NORMATEC

Plecak możesz używać w każdych warunkach:

  • w domu - plecak jest doskonały do przechowywania urządzenia, gdy go nie używasz,
  • w podróży - system NORMATEC PULSE będziesz mógł zabrać wszędzie tam, gdzie zechcesz,
  • na zawodach sportowych - bezpośrednio po starcie szybko zregenerujesz przeciążone mięśnie.

Wymiary plecaka to około 36 cm x 24 cm x 16 cm

NT7
4 Przedmioty