PINOFIT Dysk sensoryczny 33cm z pompką - różowy
  • PINOFIT Dysk sensoryczny 33cm z pompką - różowy

PINOFIT Dysk sensoryczny 33cm z pompką - różowy

79,00 zł
Brutto

Dysk sensoryczny, który doskonale sprawdzi się w pracy, domu czy w podróży. Jego powierzchnia pokryta jest wieloma wypustkami, które pobudzają receptory w skórze poprawiając krążenie krwi i rozluźniając mięśnie.

Ilość
W magazynie

DYSK SENSORYCZNY PINOFIT przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych. Pozwala on korygować postawę, którą przyjmujemy podczas siedzenia przez co pozwala wyeliminować ból. Dysk sensoryczny doskonale sprawdzi się w pracy, domu czy w podróży. Jego powierzchnia pokryta jest wieloma wypustkami, które pobudzają receptory w skórze poprawiając krążenie krwi i rozluźniając mięśnie.

W zestawie dołączona pompka, dzięki której można napompować dysk w każdej chwili, a w razie potrzeby spuścić z niego powietrze, aby zajmował miej miejsca.

Wymiar: 33 cm

Dostępne kolory: limonkowy, błękitny, niebieski, różowy, czerwony, szary.

PAD35
100 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dysk sensoryczny

Genialny, kompaktowy dysk sensoryczny PINOFIT! Największy plus, iż można go zabrać ze sobą naprawdę wszędzie, a jego pobudzające receptory wypustki nie raz już mnie uratowały, po długich godzinach siedzenia na całodniowych konferencjach. Świetny sposób na szybkie i przyjemne pobudzenie krążenia.

Was this comment useful to you? Yes No

Zobacz także