search

PINOFIT guma FLOSSBAND

69,00 zł
Brutto

PINOFIT FLOSSBAND to gumowa, wykonana z czystego lateksu taśma do owijania, która jest niezbędnym narzędziem do poprawy wydajności, zasięgu mięśni oraz ich stabilności i elastyczności.

Ilość
W magazynie

Taśma PINOFIT FLOSSBAND to gumowa, wykonana z czystego lateksu taśma do owijania, która jest niezbędnym narzędziem do poprawy wydajności, zasięgu mięśni oraz ich stabilności i elastyczności. Dba ona o mobilizację oraz kompresję tkanek i stawów. Niweluje również obrzęki oraz działa na wielu poziomach. Flossband jest rozciągliwa przez co stosuje się ją do ciasnego obwiązywania miejsc spiętych i sprawiających ból.

Guma ta również stosowana jest w celu zwiększenia zakresu ruchu mięśni oraz stawów. Znana jest osobom, które zajmują się treningiem mobility czyli rozciąganiem na wyższym poziomie, które wsparte jest różnorodnymi ćwiczeniami. Ma za zadanie zapobieganie kontuzjom, redukowanie bólu oraz optymalizację wyników sportowych. Taśma ta zapewnia większe ściśnięcie oraz lepiej sprawdza się w trudniejszych obszarach takich jak wysokie obszary bioder. 

Guma Flossband polecana jest również osobom trenującym m.in.  Crossfit, trójbój siłowy oraz dla strongmanów w celu zwiększenia kompresji.

Kolor: grafitowy

Rozmiar: 2m x 5cm

G34
96 Przedmioty