search

Guma do ćwiczeń Tiguar Mini Bands zestaw 4 szt.

57,00 zł
Brutto

Tiguar mini bands to praktyczne gumy treningowe umożliwiające zwiększenie efektywności ćwiczeń poprzez dodanie oporu. Odpowiednie dla każdego, łatwe w użyciu, ma bardzo dużo możliwości podczas treningu, doskonałe uzupełnienie Twojej domowej siłowni.

Opakowanie zawiera 4 szt. gum do ćwiczeń o różnym poziomie oporu.

Szerokość: 5 cm

Obwód: 50 cm

Ilość
W magazynie

Gumy treningowe Tiguar mini bands

Zestaw czterech praktycznych gum oporowych, które poszerzą efektywność ćwiczeń poprzez dodanie do nich oporu.

Gumy do ćwiczeń tiguar mini bands mają bardzo wielu zwolenników, korzystają z nich osoby, które rozpoczynają swoja przygodę z treningiem, zawodowi sportowcy podczas treningów personalnych oraz w zajęciach grupowych. Gumy do ćwiczeń cieszą się swoją popularnością wśród rehabilitantów, którzy wprowadzają ćwiczenia oporowe swoim pacjentom chcą w bezpieczny sposób pomóc im wrócić do formy po kontuzjach i urazach. 

Gumy oporowe - jakie mają zalety?

Gumy treningowe znacznie zwiększają efektywność ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała, pozwalają dodatkowo zaktywizować mięśnie środka, mięśnie synergistyczne oraz mięśnie stabilizujące w obszarze bioder i ramion. Gumy do ćwiczeń są poręczne, nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu możesz mieć je zawsze w zasięgu ręki, czy to w plecaku podczas podróży czy w samochodzie, kiedy wyjeżdżasz na wakacje i spakowanie większych sprzętów jest niemożliwe lub po prostu niewygodne. To świetny przyrząd także do nauki ćwiczeń - zanim złapiesz za duży ciężar, spróbuj popracować nad odpowiednią techniką z wykorzystaniem taśm. Gumy mini bands idealnie nadają się także podczas rozgrzewki do aktywizacji mięśni. Cztery różne stopnie oporu dostępne w jednym zestawie ułatwiają stopniowanie poziomu trudności Twoich ćwiczeń i wybranie odpowiedniego obciążenia do Twoich celów i możliwości.

Tiguar mini bands stworzone są z wysokiej jakości 100% naturalnego lateksu gwarantującego im wysoką wytrzymałość. 

ZASTOSOWANIE:

  • trening wzmacniający i stabilizujący,
  • modelowanie sylwetki,
  • rozgrzewka,
  • rehabilitacja.

WAŻNE:

Aby zapewnić trwałość gumy oporowej Tiguar Mini Bands pamietaj, aby nie wystawiać ich na długotrwałe działanie promieni słonecznych, nie suszyć ich na kaloryferze. Uważaj, aby nie zaczepić ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami. Po użyciu warto przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Taśm nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3)

Opakowanie zawiera 4 szt. gum do ćwiczeń o różnym poziomie oporu.

Szerokość: 5 cm

Obwód: 50 cm

TIG09
3 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super zestaw :)

Super rozwiązanie, w jednym opakowaniu 4 sztuki gum tiguar mini bands, o różnym poziomie oporu. Mogę sobie je zmieniać w trakcie treningu w zależności od rodzaju ćwiczeń. Po za tym szybka wysyłka. Super

Was this comment useful to you? Yes No