search

Powerbag Tiguar 5kg

354,00 zł
Brutto

Powerbagi Tiguar mogą stanowić zamiennik dla hantli, sztang, czy kettlebells będąc ciekawym rozwiązaniem w treningu wytrzymałościowo-siłowym. 

Waga: 5 kg

Ilość
W magazynie

Powerbagi Tiguar mogą stanowić zamiennik dla hantli, sztang, czy kettlebells będąc ciekawym rozwiązaniem w treningu wytrzymałościowo-siłowym. Nie posiadają stabilnego środka ciężkości, co powoduje jeszcze większe zaangażowanie włókien mięśniowych podczas ćwiczeń. Idealnie nadają się do wzmacniania siły uchwytu.

Mogą być rzucane i łapane.

Właściwości:

  • ujednolicony rozmiar dla wszystkich wag (54 x 22 cm),
  • komfort użytkownika pracującego na różnych obciążeniach jest dużo większy, gdyż uchwyty niezależnie od wagi są w tym samym miejscu.odległość między rączkami została zoptymalizowana pod kątem wygodniejszego i pewniejszego chwytu,
  • zastosowano jeszcze trwalsze materiały dla większej wytrzymałości: w środku znajduje się specjalistyczna pianka oraz piłki wypełnione piaskiem.

Wymiar: 54 x 22 cm

Waga: 5 kg / 10 kg / 15 kg / 20 kg / 25 kg 

PNG01
99 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Doskonały odpowiednik hantli

Na Powerbag Tiguar 5 kg trafiłam przypadkiem. Nie znałam jeszcze takiego sprzętu więc kupiłam z ciekawości. Uważam,że był to doskonały wybór. Powerbag stanowi znakomity zamiennik dla hatli czy innych obciążeń stosowanych dotychczas. Wygodny, poręczny i dobrze się z nim ćwiczy. Polecam.

Was this comment useful to you? Yes No