• Obniżka
Clinex DEZOfast 1l preparat dezynfekująco-myjący
  • Clinex DEZOfast 1l preparat dezynfekująco-myjący

Clinex DEZOfast 1l preparat dezynfekująco-myjący

47,00 zł
32,00 zł Zniżka 15,00 zł
Brutto

Clinex DEZOfast 1L to bezaldehydowy, wysokowydajny produkt dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej.

Ilość
W magazynie

Clinex DEZOfast 1L preparat dezynfekująco - myjący posiada szerokie spektrum skuteczności: bakterie, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C.difficile

Clinex DEZOfast 1L jest bezaldehydowym, o doskonałych właściwościach środkiem dezynfekującym. Skuteczność Clinex DEZOfast 1L w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Sposób użycia:

Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia Następnie za pomocą ściereczki, mopa lub poprzez namaczanie dokładnie zwilżyć powierzchnię z odpowiednim rozcieńczeniem koncentratu na litr wody, w zależności od zastosowania. Spłukiwanie podłóg nie jest konieczne, chyba że mają być woskowane lub polerowane. Przygotuj świeży roztwór codziennie lub częściej, w zależności od częstotliwości zastosowania.

Po dezynfekcji wszystkie powierzchnie mające kontakt z żywnością powinny być spłukane bieżącą wodą celem usunięcia pozostałości środków powierzchniowo czynnych.

CL1
14 Przedmioty