Anios Surfa Safe piana do dezynfekcji 750 ml

59,00 zł
Brutto

Preparat w postaci aktywnej piany do dezynfekcji i mycia  powierzchni oraz  wszelkiego wyposażenia wrażliwego na działanie alkoholi.

Pojemność: 750 ml

Ilość
W magazynie

Surfa Safe jest to preparat w postaci aktywnej piany do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz wszelkiego wyposażenia wrażliwego na działanie alkoholi. Produkt jest znany z tego, że nie ma szkodliwego działania na powierzchnie, ani na zdrowie osób przebywających w okolicy. Jest wielofunkcyjnym preparatem stosowanym w otoczeniu pacjentów, osób starszych i dzieci. Podczas dezynfekcji należy jednak zachować bezpieczną odległość od pacjentów i przestrzegać procedur bezpieczeństwa. Aplikacja preparatu w postaci piany pozwala wydajnie go używać oraz dezynfekować trudno dostępne miejsca.

Szerokie spektrum biobójcze obejmuje:

*bakterie

*prątki

*grzyby

*wirusy

Właściwości:

*Wysoka wydajność – 1 butelką preparatu można umyć i zdezynfekować aż 125 m2 powierzchni.

*Nie zawiera alkoholu, dlatego jest polecany do dezynfekcji i mycia inkubatorów, lamp, wanien akrylowych, ekranów dotykowych, tapicerek i innych powierzchni wrażliwych na działanie alkoholi i detergentów.

*Formuła produktu pozwala na stosowanie w obecności pacjentów oraz na oddziale położniczym i noworodkowym

*Postać pianki eliminuje ryzyko powstawania aerozolu, dzięki czemu preparat nie marnuje się w powietrzu. Cała pianka nanoszona jest na powierzchnie,

*Z łatwością się rozprowadza i nie spływa z powierzchni pionowych

Pojemność: 750 ml.

DEZ07
400 Przedmioty