Igły do akupunktury SOMA 100szt. z prowadnicą 0,30 x 40mm
  • Igły do akupunktury SOMA 100szt. z prowadnicą 0,30 x 40mm

Igły do akupunktury SOMA 100szt. z prowadnicą 0,30 x 40mm

29,00 zł
Brutto

Igły do akupunktury SOMA to najwyższej jakości produkt stworzony dla praktyków akupunktury oraz suchego igłowania. Łączy w sobie niewątpliwie wszelkie zalety dostępnych igieł w rezultacie są najlepszym produktem na rynku.

Rozmiar: 0,30 x 40 mm

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Igły do akupunktury SOMA to wyjątkowy, polski projekt, który podbija serca fizjoterapeutów. Igły SOMA są wykonane z japońskiej stali chirurgicznej, są trzykrotnie ostrzone i posiadają wszelkie atesty związane ze sterylnością, co jest niewątpliwie gwarancją bezpieczeństwa. Największym ich atutem jest ostrość, do której przywiązano największą uwagę. Dzięki temu, zabiegi z ich udziałem są znacznie mniej bolesne niż z innymi igłami w tym przedziale cenowym. Zadbano również o to, by opakowania były nieco sztywniejsze a tym samym igły są bezpieczniejsze.

Igły SOMA zaprojektowali szkoleniowcy suchego igłowania. Cel był prosty – stworzenie idealnie dopracowanego produktu w cenie dostępnej dla każdego klienta. Każda z igieł posiada swoją prowadnicę, nieco krótszą niż w innych igłach dostępnych na rynku, by bez problemu można było pokonywać barierę skóry. 

Sterylizacja: Igły do akupunktury SOMA  są sterylizowane według wszelkich rygorystycznych norm. Z pomocą bioindykatorów następują dodatkowe, sprawdzone już procesy kontrolne, tak by zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.

SOMA wykonana jest z wysokiej jakości stopu japońskiej stali chirurgicznej, która posiada wysoką odporność na korozję.

Stosowany materiał jest niezwykle sprężysty oraz mocny. 

Każda igła posiada prowadnicę.

Igły pakowane  są po 100 szt. 

IG02