• Wyprzedaż!
  • -3,90 zł
search

Igły do akupunktury SOMA 100szt. bez prowadnicy

29,90 zł
26,00 zł Zniżka 3,90 zł
Brutto

Igły do akupunktury SOMA to najwyższej jakości produkt stworzony dla praktyków akupunktury oraz suchego igłowania. Łączy w sobie niewątpliwie wszelkie zalety dostępnych igieł w rezultacie są najlepszym produktem na rynku.

Rozmiar
Ilość
W magazynie

Igły do akupunktury SOMA to wyjątkowy, polski projekt, który podbija serca fizjoterapeutów. Igły SOMA są wykonane z japońskiej stali chirurgicznej, są trzykrotnie ostrzone i posiadają wszelkie atesty związane ze sterylnością, co jest niewątpliwie gwarancją bezpieczeństwa. Największym ich atutem jest ostrość, do której przywiązano największą uwagę. Dzięki temu, zabiegi z ich udziałem są znacznie mniej bolesne niż z innymi igłami w tym przedziale cenowym. Zadbano również o to, by opakowania były nieco sztywniejsze a tym samym igły są bezpieczniejsze.

Igły SOMA zaprojektowali szkoleniowcy suchego igłowania. Cel był prosty – stworzenie idealnie dopracowanego produktu w cenie dostępnej dla każdego klienta.

Sterylizacja: Igły do akupunktury SOMA  są sterylizowane według wszelkich rygorystycznych norm. Z pomocą bioindykatorów następują dodatkowe, sprawdzone już procesy kontrolne, tak by zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.

SOMA wykonana jest z wysokiej jakości stopu japońskiej stali chirurgicznej, która posiada wysoką odporność na korozję.

Stosowany materiał jest niezwykle sprężysty oraz mocny. 

Igły pakowane  są po 100 szt. 

IG06
4 Przedmioty