search

Kostka do jogi korkowa Manduka Lean Cork Yoga Block

99,00 zł
Brutto

Klocek do jogi korkowy Manduka jest bardzo twardy, gęstszy i cięższy niż jego piankowe odpowiedniki. Wersja Lean jest węższa, waży o połowę mniej niż zwykły klocek do jogi Manduka, ale jest równie pomocna. Klocki do jogi Manduka wyróżnia jakość, innowacyjność oraz trwałość!

Wymiary: 22 cm x 11 cm x 7 cm

Waga: 0,5 kg

Ilość
W magazynie

Klocki do jogi to jedne z najbardziej powszechnych akcesoriów do praktyki jogi. Manduka Lean Cork Yoga Block to wersja węższa, która waży o połowę mniej niż zwykły klocek do jogi Manduka, ale jest równie pomocna.

Kostka do jogi to podstawa każdej praktyki! Jest jednym z najbardziej uniwersalnych rekwizytów w jodze. Pomaga zachować anatomiczne ułożenie w pozach, jest przydatna w wyrównaniu i uwolnieniu napięcia. Praktyka jogi polega na uspokojeniu umysłu i ciała, przy jednoczesnym swobodnym oddychaniu i swobodnej postawie. Korzystanie z kostek do jogi  jest konieczne, aby osiągnąć ten cel podczas całej praktyki. Kostki do jogi powinny być częścią podstawy każdej praktyki joginów, bez względu na ich poziom praktyki. Klocki do jogi są zdecydowanie urządzeniami pomocniczymi, których można używać do pogłębiania rozciągania i przyjmowania pozycji. Klocki mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednie wyrównanie i mogą być używane jako dodatkowe wsparcie podczas asan lub medytacji.

Do produkcji kostki do jogi Manduka używany jest wysokiej jakości korek o bardzo drobnym ziarnie, który się nie odpryskuje.

Właściwości:  

  • zrównoważony, naturalny, drobnoziarnisty materiał korkowy,
  • wysoka gęstość i jędrność,
  • odporna, solidna konstrukcja,
  • łatwa do uchwycenia powierzchnia,
  • wygodne wyprofilowane krawędzie.

Jak dbać o czystość bloku do jogi?

Po prostu wytrzyj blok do jogi czystą, wilgotną szmatką. W razie potrzeby można użyć środków czyszczących nie zawierających środków chemicznych (na przykład mieszanki octu jabłkowego i wody). Unikaj bezpośredniego światła słonecznego.

Korek to odnawialny, zrównoważony materiał, który pochodzi z kory dębu korkowego. Do produkcji bloków do jogi Manduka nie używa się żadnych toksycznych chemikaliów.

Wymiary: 22 cm x 11 cm x 7 cm

Waga: 0,5 kg

JOG16
3 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super stronka

Zawsze kupowałam jakieś kostki po taniości i zawsze musiałam zaraz kupić kolejną. W sumie to mąż pokazał mi Państwa stronę, bo sam zaopatruje sie tutaj w plastry. Kostkę do jogi Manduka yoga block korek - kupiłam i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie niszczy się, łatwo się ją czyści. I w porównaniu z innymi , tamte wypadają beznadziejnie, nawet na pierwszy rzut oka.

Was this comment useful to you? Yes No