• Obecnie brak na stanie
search

Kostka do jogi Manduka yoga block pianka granat

89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 89 zł
Brutto

0Kostka do jogi - Manduka Yoga Block to przede wszystkim jakość, innowacyjność i trwałość. 

Kostka do jogi Manduka wykonana jest w 50% do 75% pochodzącej z recyklingu postindustrialnej i poużytkowej pianki EVA.

Wymiary: 23 cm x 15 cm x 10 cm

Waga: 0,4 kg

Kolor: granat (midnight)

Ilość
Obecnie brak na stanie

Kostka do jogi to podstawa każdej praktyki! Jest jednym z najbardziej uniwersalnych rekwizytów w jodze. Pomaga zachować anatomiczne ułożenie w pozach, jest przydatna w wyrównaniu i uwolnieniu napięcia. Lekka, piankowa kostka do jogi zapewnia bezproblemowe przechodzenie między pozycjami i jest łatwiejsza w użyciu dla początkujących.

Kostka do jogi Manduka wykonana jest w 50% do 75% pochodzącej z recyklingu postindustrialnej i poużytkowej pianki EVA. Ten lekki, ale mocny blok do jogi zapewnia niezrównany komfort, styl i wsparcie począwszy od pozycji równoważących, przez rozciąganie, po podparte skłony pleców, blok może pozwolić Ci sięgnąć dalej, wejść trochę głębiej w swoje pozycje i wspierać cię podczas całej praktyki. Kostka do jogi Manduka piankowa to lekka opcja o bardziej miękkim dotyku. Pianka o wysokiej gęstości zapewnia również stabilne połączenie łączące z podłożem, ponieważ nie ulega ściśnięciu ani wgnieceniu pod wpływem nacisku lub ciężaru.

Praktyka jogi polega na uspokojeniu umysłu i ciała, przy jednoczesnym swobodnym oddychaniu i swobodnej postawie. Korzystanie z kostek do jogi  jest konieczne, aby osiągnąć ten cel podczas całej praktyki. Kostki do jogi powinny być częścią podstawy każdej praktyki joginów, bez względu na ich poziom praktyki.

Klocki do jogi są zdecydowanie urządzeniami pomocniczymi, których można używać do pogłębiania rozciągania i przyjmowania pozycji. Klocki mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednie wyrównanie i mogą być używane jako dodatkowe wsparcie podczas asan lub medytacji.

Właściwości kostki do jogi Manduka: 

  • wykonana z 50% do 75% pochodzącej z recyklingu pianki EVA,
  • gęsta pianka tworząca bardzo zwarty blok, który nie przesuwa się, nie wgniata, ani nie blaknie,
  • ma zaokrąglone krawędzie dla wygody,
  • miękka, wygodny chwyt, który również jest antypoślizgowy.

Jak dbać o czystość bloku do jogi?

Po prostu wytrzyj blok do jogi czystą, wilgotną szmatką. W razie potrzeby można użyć środków czyszczących nie zawierających środków chemicznych (na przykład mieszanki octu jabłkowego i wody). Unikaj bezpośredniego światła słonecznego.

Wymiary: 23 cm x 15 cm x 10 cm

Waga: 0,4 kg

Kolor: granat (midnight)

JOG06