• Obecnie brak na stanie
search

Stadiopasta Plus - pasta z olejem konopnym na kontuzje i urazy

97,00 zł
Brutto

Stadiopasta Plus to kremowa maść o właściwościach leczniczych stworzona z myślą o tym, aby szybko i bezinwazyjnie pomóc usunąć efekty kontuzji: stłuczeń, skręceń, naciągnięć i naderwań, pozwalając na powrót do kondycji ruchowej.

Pojemność: 250 ml

Ilość
Obecnie brak na stanie

STADIOPASTA PLUS jest kremową maścią na bazie argilli zielonej i oleju konopnego, ekstraktów roślinnych (kasztanowca, malwy, nagietka, arniki), olejków aromatycznych (sosny mugo, rozmarynu, lawendy, mięty). Stadiopasta ma zieloną barwę i zapach charakterystyczny dla jego naturalnych składników. Kremowa pasta przeznaczona jest do nakładania na skórę, ma działanie ochronne, zmiękczające i relaksacyjne. Powoduje zmniejszenie zasinień i obrzęków. Dzięki zawartości oleju konopnego, Stadiopasta Plus ma intensywniejsze działanie przeciwzapalne, skuteczniejszą likwidację efektów kontuzji, szybszą regenerację 

SPOSÓB UŻYCIA:

STADIOPASTĘ należy nałożyć równomiernie na kontuzjowane miejsce w warstwie 2-3 mm, okrywając folią przeźroczystą w celu zapewnienia lepszej absorpcji składników naturalnych przez skórę. Zabieg ten można powtarzać w miarę potrzeb.

Pojemność: 250 ml

MAS26