search

Emulsja do masażu Sixtus Neutral Cream 500 ml

79,90 zł
Brutto

Emulsja do masażu sportowego, rehabilitacyjnego oraz relaksacyjnego. Jest bardzo delikatny w swojej konsystencji, wykonany na bazie olejków eterycznych owoców cytrusowych i roślinnych, jest doskonałą alternatywą  dla olejku.

Pojemność: 500 ml

Ilość
W magazynie

Emulsja do masażu Sixtus 500 ml

Doskonale relaksuje zmęczone mięśnie po intensywnym wysiłku - idealnie wpasowuje się w potrzeby sportowców wyczynowych i rekreacyjnych.  Emulsja do masażu stosowana jest zarówno w sporcie jak i rehabilitacji. Emulsja do masażu jest bardzo wydajnym kosmetykiem, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze oraz łagodna i delikatna w zapachu. Zwiększa intensywność krążenia krwi w mięśniach, łagodzi skutki zakwasów. Pozostawia uczucie przyjemnej świeżości na skórze, zapewniając jednocześnie jej odpowiednią wilgotność. 

Kosmetyki do masażu SIXTUS produkowane są na bazie naturalnych olejków eterycznych ziół alpejskich z wykorzystaniem receptur średniowiecznych mnichów bawarskich; bez dodatków chemicznych. Mikro-ziarenka środków SIXTUS bez trudu przedostają się przez pory skóry do naczyń krwionośnych, powodując lepsze dotlenienie, a tym samym zwiększenie wydolności mięśni, zmniejszenie ryzyka powstania urazów oraz znaczne przyspieszenie redukcji kwasu mlekowego, przez co łagodzą skutki zakwasów. Od wielu lat peletony kolarskie kojarzone są z wszechobecnym, charakterystycznym zapachem produktów SIXTUS.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • łagodzi ból i zmęczenie mięśni,
  • skutecznie stymuluje mikrocyrkulację.

Zastosowanie:

  • gabinet masażu,
  • klub sportowy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Kraj produkcji: Niemcy

Pojemność: 500 ml

MAS09
10 Przedmioty