search

Sixtus - Olejek do masażu sportowego 200ml

57,00 zł
Brutto

Osłabiony i przeciążony po wysiłku mięsień nie jest w pełni wydajny, a przede wszystkim okazuje się bardziej podatny na kontuzje. Właśnie dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji i regeneracji po wysiłku. 

Olejek Sport Relax

Pojemność: 200 ml

Ilość
W magazynie

Olejek do masażu sportowego Sixtus 200ml - preparat przeznaczony do masażu mięśni PO intensywnym wysiłku i zawodach. Powoduje intensywne ukrwienie mięśni, chroni przed zakwasami. Czyni mięśnie sprężystymi i wywołuje uczucie świeżości. Stosowany głównie do masażu regenerującego po uprawianiu sportu. W jego skład wchodzą naturalne olejki z sosny karłowatej, świerku górskiego, szałwi, rozmarynu, olejek kamforowy i mentolowy oraz suszone zioła alpejskie.

Preparat do stosowania zewnętrznego. 

W sporcie wyczynowym, rekreacji oraz szeroko pojętej rehabilitacji zastosowanie znalazły środki znanej niemieckiej firmy SIXTUS. Jej preparaty produkowane są na bazie naturalnych olejków eterycznych ziół alpejskich z wykorzystaniem receptur średniowiecznych mnichów bawarskich; bez dodatków chemicznych. Mikro-ziarenka środków SIXTUS bez trudu przedostają się przez pory skóry do naczyń krwionośnych, powodując lepsze dotlenienie, a tym samym zwiększenie wydolności mięśni, zmniejszenie ryzyka powstania urazów oraz znaczne przyspieszenie redukcji kwasu mlekowego, przez co łagodzą skutki zakwasów. Od wielu lat peletony kolarskie kojarzone są z wszechobecnym, charakterystycznym zapachem produktów SIXTUS.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • łagodzi ból i zmęczenie mięśni,
  • skutecznie stymuluje mikrocyrkulację.

Zastosowanie:

  • gabinet masażu,
  • klub sportowy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Kraj produkcji: Niemcy

MAS06
99 Przedmioty