search

Sixtus - Balsam do masażu sportowego po wysiłku 100ml

49,90 zł
Brutto

Osłabiony i przeciążony po wysiłku mięsień nie jest w pełni wydajny, a przede wszystkim okazuje się bardziej podatny na kontuzje. Właśnie dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji i regeneracji po wysiłku. 

Sport Relax Balsam

Pojemność: 100ml

Ilość
W magazynie

Balsam do masażu sportowego Sixtus 100ml  - lekko chłodzący preparat przeznaczony do masażu mięśni PO intensywnym wysiłku. Relax Balsam pomoże Ci pobudzić mięśnie i ciało. Oprócz regeneracji, odświeża organizm i przywraca skórze naturalną wilgotność. Prowadzi też do lepszego ukrwienia mięśni, dzięki czemu są lepiej odżywione i możesz pozwolić sobie na większy wysiłek. Najlepsze efekty osiągniesz stosując preparat bezpośrednio po kąpieli albo saunie. Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, nakładaj kolistymi ruchami balsam, łącząc aplikację z delikatnym masażem, tak aby dobrze wniknął i wchłonął się w skórę .Balsam wykonany jest na bazie naturalnych olejków roślinnych. 

Preparat do stosowania zewnętrznego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, należy wmasować niewielką ilość balsamu w miejscu dolegliwości.

W sporcie wyczynowym, rekreacji oraz szeroko pojętej rehabilitacji zastosowanie znalazły środki znanej niemieckiej firmy SIXTUS. Jej preparaty produkowane są na bazie naturalnych olejków eterycznych ziół alpejskich z wykorzystaniem receptur średniowiecznych mnichów bawarskich; bez dodatków chemicznych. Mikro-ziarenka środków SIXTUS bez trudu przedostają się przez pory skóry do naczyń krwionośnych, powodując lepsze dotlenienie, a tym samym zwiększenie wydolności mięśni, zmniejszenie ryzyka powstania urazów oraz znaczne przyspieszenie redukcji kwasu mlekowego, przez co łagodzą skutki zakwasów. Od wielu lat peletony kolarskie kojarzone są z wszechobecnym, charakterystycznym zapachem produktów SIXTUS.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • łagodzi ból i zmęczenie mięśni,
  • skutecznie stymuluje mikrocyrkulację.

Zastosowanie:

  • gabinet masażu,
  • klub sportowy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Kraj produkcji: Niemcy

MAS05
97 Przedmioty