search

BLOCK BLACKROLL Blok wspomagający rolowanie kostka do jogi

149,99 zł
Brutto

BLACKROLL® BLOCK to genialne połączenie kostki do jogi z praktycznym przyrządem do przechowywania i transportu wybranych produktów Blackroll.

Rozmiar:

  • długość 30cm 
  • szerokość 15cm 
  • wysokość 10cm

Do użytku na podłodze i przy ścianie.

Blok sprzedawany jest pojedynczo, bez dodatkowych rollerów. Zdjęcia przedstawiają możliwe kombinacje przechowywania.

Ilość
W magazynie

BLACKROLL® BLOCK to uniwersalny przyrząd do treningu funkcjonalnego i fitnessu. Jest doskonałym substytutem bloku do jogi - ułatwia balans w pozycjach, rozciąganie i spoczynek w pozycji do medytacji. Dzięki półotwartej budowie służy również do praktycznego przechowywania i transportu wybranych produktów BLACKROLL®.

Czym jest BLACKROLL® BLOCK?

BLACKROLL® BLOCK to genialne połączenie kostki do jogi z praktycznym przyrządem do przechowywania i transportu wybranych produktów Blackroll. BLACKROLL® BLOCK to uniwersalny przyrząd do treningu funkcjonalnego i fitnessu. Jest doskonałym substytutem bloku do jogi - ułatwia balans w pozycjach, rozciąganie i spoczynek w pozycji do medytacji. Wyjątkowo zaprojektowany kształt BLACKROLL® BLOCK zapewnia głębsze dojście do trudno dostępnych grup mięśniowo-powięziowych, równocześnie gwarantując komfort automasażu za pomocą antypoślizgowej powierzchni pozostawiającej BLACKROLL® MINI i BLACKROLL® BALL w stabilnej pozycji.

Dla kogo BLACKROLL® BLOCK?

Rekomendowany jest dla wszystkich sportowców, głównie biegaczy, koszykarzy, siatkarzy, dla osób posiadających uczucie zbitych, zmęczonych łydek. Blackroll Block jest doskonałym wyborem w stanach bolesności (zapalenia) Achillesa, zapalenia okostnej kości piszczelowej (shin splints), czy po skręceniu stawu skokowego.

Rozmiar:

  • długość 30cm 
  • szerokość 15cm
  • wysokość 10cm

Blackroll Block genialne połączenie kostki do jogi  z praktycznym przyrządem do przechowywania wybranych produktów Blackroll

Blok sprzedawany jest pojedynczo, bez dodatkowych rollerów. Zdjęcia przedstawiają możliwe kombinacje przechowywania.

Możliwe kombinacje przechowywania:

  • 1x BLACKROLL® MINI + 1x BLACKROLL® BALL 8cm
  • 3x BLACKROLL® BALL 8cm
  • 1x BLACKROLL® DUOBALL 8cm + 1x BLACKROLL® BALL 8cm

Blackroll Block
5 Przedmioty