search

„Techniki osteopatyczne”

89,00 zł
Brutto

Książka „Techniki osteopatyczne” została wydana w 3 tomach. Jest to odpowiednie kompendium wiedzy zarówno dla doświadczonych i praktykujących terapeutów, a także dla studentów.

Tytuł: „Techniki osteopatyczne” ( do wyboru tom 1, tom 2, tom 3)

Autorzy: Torsten Liem, Tobias.K. Dobler

Wyd. I polskie, red. M. Mularczyk

Rok wydania: 2011

Tom 1 - oprawa twarda

Tom 2 i 3 oprawa broszurowa

Wybierz Tom
Ilość
W magazynie

Książka „Techniki osteopatyczne” została wydana w 3 tomach. Jest to odpowiednie kompendium wiedzy zarówno dla doświadczonych i praktykujących terapeutów, a także dla studentów.

Torsten Liem i Tobias Dobler zaprosili do współtworzenia tej książki grupę międzynarodowych specjalistów z dziedziny osteopatii. Powstała więc praca, która stała się swoistym rodzajem podręcznika, a zarazem przewodnika po podstawowych technikach osteopatycznych, m.in. z zakresu osteopatii strukturalnej, czaszkowo-krzyżowej oraz technik funkcjonalnych.

Osteopatia jest metodą diagnozowania i leczenia oparta na zabiegach manualnych. W sferze diagnostyki polega na analizie ruchomości tkanek jako miary ich stanu funkcjonalnego. W procesie leczenia zaś usuwa przeszkody naturalnej ruchomości tkankowej, wykorzystując wyspecjalizowane techniki manualne  i doprowadza do zdrowia.

SPROSTOWANIE!

W książce Torstena Liema i Tobiasa K. Doblera „Techniki osteopatyczne” T. I na stronie redakcyjnej pojawił się błąd w tytule naukowym redaktora naukowego oraz autorki tłumaczenia.

Jest:

Redakcja naukowa I wydania polskiego: lek. med. Marek Mularczyk, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii (II stopień specjalizacji)

Tłumaczenie z języka niemieckiego:

Mgr fizjoterapii Krzysztof Holeczko (rozdz. 2)

Mgr Anna Laurowski (rozdz. 4, 5, 7)

Mgr Kamila Safrończyk (rozdz. 6)

Osteopata, dr n. kf. Anna Żurowska (rozdz. 1, 3)

Powinno być:

Redakcja naukowa I wydania polskiego: lek. med. Marek Mularczyk, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii (II stopień specjalizacji), osteopata

Tłumaczenie z języka niemieckiego:

Mgr fizjoterapii Krzysztof Holeczko (rozdz. 2)

Mgr Anna Laurowski (rozdz. 4, 5, 7)

Mgr Kamila Safrończyk (rozdz. 6)

Dr n. kf. Anna Żurowska (rozdz. 1, 3)

KS47
5 Przedmioty