search

„Autoterapia mięśniowo-powięziowa. Jak pozbyć się bólu, poprawić mobilność i być szczęśliwym we własnym ciele.”

99,90 zł
Brutto

Tytuł: „ Autoterapia mięśniowo-powięziowa. Jak pozbyć się bólu, poprawić mobilność i być szczęśliwym we własnym ciele.”

Autor: Jill Miller

Wydawnictwo: Galaktyka

Ilość
W magazynie

Ból dotyka każdego. Na szczęście większość dolegliwości bólowych można zapobiec lub wyleczyć w dostępny każdemu sposób. Dzięki tej książce poznasz narzędzia, za pomocą których zmienisz kierunek swojego życia, poświęcając na to mniej niż 5 minut dziennie. Ludzkie ciało to w pełni wyposażony, samouzdrawiający sie organizm, a ta książka przeprowadzi Cię przez łatwe do wykonania techniki automasażu, dzięki którym zwalczysz ból i poprawisz swoje wyniki bez względu na rodzaj uprawianej aktywności. Nieważne, czy żyjesz z ciągłym uczuciem dyskomfortu, chcesz poprawić mobilność, czy próbujesz uniknąć przyjmowania lekarstw i poddawania się zabiegom chirurgicznym - ta książka przedstawia inspirujące i efektywne rozwiązania, umożliwiające Ci zostanie swoim własnym, najlepszym wzorem do naśladowania.Nauczysz się, jak podnieść jakość życia bez względu na to, jak wyglądasz, ile ważysz i jaką masz kondycję.

Znajdziesz tu m.in.:

  • inspirujące historie osób, które zmieniły swoje życie dzięki metodzie roll model,
  • przystępne wyjaśnienia sposobów i mechanizmów działania tego systemu, napisane w oparciu o stan dzisiejszej wiedzy na temat budowy ludzkiego ciała oraz fizjologiczne efekty rolowania,
  • szczegółowe opisy technik rolowania pobudzających sprężystość ciała, dzięki którym zyskasz więcej energii, zmniejszysz poziom stresu i poprawisz wyniki w sporcie.

Lektura tej książki to najprostszy i najszybszy sposób na życie bez bólu i osiągnięcie w pełni swoich fizycznych możliwości.

KS05
5 Przedmioty