search

„Przewodnik po osteopatii wisceralnej” Tom II

126,00 zł
Brutto

Tytuł: „Przewodnik po osteopatii wisceralnej” Tom II

Autorzy: Miachael Pulyaert, Tobias K.Dobler, Torsten Liem

Wydawnictwo: MedPharm

Ilość
W magazynie

„Przewodnik po osteopatii wisceralnej” Tom II jest kontynuacją tomu pierwszego.

Z Przedmowy tomu 2:

„Przewodnik ten stanowi wprowadzenie do szczególnego sposobu myślenia, jakim jest osteopatia narządów wewnętrznych, a także prezentuje aktualny stan wiedzy z tej dziedziny.

W części teoretycznej przedstawiono podstawy i główne pojęcia osteopatii wisceralnej w ich ujęciu funkcjonalnym, aby tym samym ułatwić  zrozumienie technik terapeutycznych opisywanych w poszczególnych rozdziałach.

W części praktycznej w sposób wyczerpujący omówiono zagadnienia dotyczące embriologii, anatomii,diagnostyki i terapii poszczególnych narządów wewnętrznych. Doświadczony zespół ekspertów dzieli się tu poradami na temat skutecznego zastosowania omawianych technik w pracy z pacjentami.

Dzięki bogatemu materiałowi zdjęciowemu wszystkie techniki wisceralne zostały zaprezentowane w zrozumiały sposób. Zastosowano podział treści na poszczególne narządy, a każdy rozdział ma przejrzystą strukturę wprowadzającą zagadnienia krok po kroku. Dzięki precyzyjnej prezentacji każda metoda diagnostyczna i terapeutyczna łatwo daje się zastosować w praktyce.

Słowniczek pojęć, wykaz literatury przedmiotu oraz przydatne adresy doskonale uzupełniają Przewodnik.”

KS17
5 Przedmioty