• Wyprzedaż!
  • -10,00 zł
search

Mata do akupresury Rea Mat

69,00 zł
59,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Mata do akupresury to idealny produkt do uśmierzania bólu kręgosłupa, szyi, rwy kulszowej a także poprawy krążenia krwi.

Wymiary: 72 x 43 cm 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki macie do akupresury Rea Mat można wykonać masaż całego ciała a także stóp. Mata posiada tysiące wypustek umieszczonych na bawełnianym materiale. Wypustki - specjalne kolce, wywierają nacisk na poszczególne partie ciała pod wpływem jego ciężaru, co powoduje polepszenie ukrwienia w danym miejscu a co za tym idzie rozluźnienie oraz dotlenienie mięśni. Z maty możemy korzystać w dowolnych miejscach: na łóżku, podłodze czy na fotelu. Początkowo korzystanie z maty może być trochę bolesne, po chwili jednak ciało przyzwyczaja się do nacisku igieł. Czas z korzystania z maty to 10-15 minut każdego dnia, natomiast w zależności od uzyskanych efektów, należy wydłużyć czas o 20-40 minut. 

Nie zaleca się prania maty w pralce oraz suszenia w suszarce. Do czyszczenia maty należy używać delikatnych środków piorących.

Przeciwwskazania do korzystania z maty z kolcami:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi, 
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • wrażliwość skóry.
AKU03
2 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Gwarantuje zrelaksowane ciało

Matę Rea Tape najczęściej używam wieczorem przed zaśnięciem, po krótkiej sesji zdecydowanie łatwiej mi zasnąć, całe ciało jest zrelaksowane i napięcie mięśniowe po całym dniu znika. Na początku udawało mi się wyleżeć na niej max 10 minut, teraz już bez problemu odpoczywam na niej nawet pół godziny.

Was this comment useful to you? Yes No