• Wyprzedaż!
 • -14,00 zł
 • Obecnie brak na stanie
search

Mata do akupresury Rea Tape

69,00 zł
55,00 zł Zniżka 14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 69 zł
Brutto

Korzystanie z  maty do akupresury to doskonały sposób na poprawę dopływu krwi oraz krążenia limfatycznego, co wpływa pozytywnie na stymulację centralnego układu nerwowego - efektem tego jest zmniejszenie napięcia, działa przeciwbólowo oraz relaksacyjnie.

Wymiary maty: 72 x 43 cm 

Kolor: zielony

Ilość
Obecnie brak na stanie

Mata do akupresury Rea Tape

Relaks, odprężenie, łagodzenie bólu i stresu to tylko niektóre zalety z używania maty do akupresury. To bardzo prosty sposób na wiele dolegliwości, a czas jaki codziennie musisz poświęcić na realne efekty to zaledwie około 10-15 minut - maksymalne rezultaty przy minimum zaangażowania. Mata do akupresury posiada tysiące wypustek umieszczonych na bawełnianym materiale. Wypustki - specjalne kolce, wywierają nacisk na poszczególne partie ciała pod wpływem jego ciężaru, co powoduje polepszenie ukrwienia w danym miejscu a co za tym idzie rozluźnienie oraz dotlenienie mięśni.

Jak prawidłowo korzystać z maty do akupresury?

Dla najlepszego rezultatu, matę z kolcami należy umieścić na równym podłożu, a przed położeniem się na niej warto zdjąć wszystkie zbędne ubrania - idealnie jest kiedy kolce i wypustki dotykają bezpośrednio skóry. Bardzo ważne jest równomierne rozłożenie ciężaru swojego ciała, aby starać się naciskać na jak najwięcej punktów akupresurowych oraz świadomy oddech i rozluźnianie przy tym ciała. Początkowo leżenie na macie akupresurowej może być trochę bolesne, ale po kilku minutach pojawia się przyjemna fala ciepła - ciało przyzwyczaja się do nacisku igieł. Czas z korzystania z maty to 10-15 minut każdego dnia, natomiast w zależności od uzyskanych efektów, należy wydłużyć czas o 20-40 minut. 

Mata do akupresury dla łagodzenia bólu i stresu

Zalety korzystania z maty do akupresury:

 • niweluje dolegliwości bólowe kręgosłupa, barków i szyi, stawów, mięśni oraz rwy kulszowej,
 • poprawia cyrkulację krwi i przepływ limfy co wpływa na uaktywnienie układu nerwowego, a w efekcie zmniejsza się napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, następuje stan relaksu,
 • poprawia jakość snu i samopoczucie oraz zwalcza bezsenność.

Przeciwwskazania do korzystania z maty z kolcami:

 • zaburzenia krzepnięcia krwi, 
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • wrażliwość skóry,
 • problemy skórne (grzybice, rany, choroby zakaźne skóry),
 • ciąża,
 • ostre infekcje,
 • nowotwory, epilepsja, hemofilia, stan po zawale serca i z zakrzepicą tętnicy wieńcowej.

Dla osób, które chcą zadbać o siebie kompleksowo zapewne przypadnie do gustu mata do akupresury z poduszkąPoduszka do akupresury najlepiej sprawdza się do masażu szyi i karku oraz w przypadku problemów z układem krążenia, bólu głowy, pleców, szyi.

Do czyszczenia maty należy używać delikatnych środków piorących. Nie zaleca się prania maty w pralce oraz suszenia w suszarce.

AKU03
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Gwarantuje zrelaksowane ciało

Matę Rea Tape najczęściej używam wieczorem przed zaśnięciem, po krótkiej sesji zdecydowanie łatwiej mi zasnąć, całe ciało jest zrelaksowane i napięcie mięśniowe po całym dniu znika. Na początku udawało mi się wyleżeć na niej max 10 minut, teraz już bez problemu odpoczywam na niej nawet pół godziny.

Was this comment useful to you? Yes No