• Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
search

Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi

289,00 zł
239,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi.

Kolor: kiwi

Wymiary: 185 x 66 x 4,5 cm

Ilość
W magazynie

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi. Calyana Prime to przyjemna w dotyku i przyjazna dla ciała mata gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji i doskonałej przyczepności do podłoża. Wodoodporna, nie wchłania wilgoci i potu. Wytwarzana ekologicznie z tworzywa PVC, nie zawiera lateksu i ftalanów ani innych zmiękczaczy - co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe, można je stosować zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie. Zawdzięczają to zastosowanemu do ich produkcji unikalnemu materiałowi, który jest odporny na zużycie związane z upływem czasu.

Kolor: Kiwi

Wymiary: 185 x 66 x 4,5 cm

AC1
5 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam!

Airex to marka, którą znam od lat. Tym razem postanowiłam kupić matę do jogi i jak zwykle Airex mnie nie zawiodło. Super jakość, przyjemna w dotyku, kolorystycznie też super.

Was this comment useful to you? Yes No