• Wyprzedaż!
Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi
  • Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi
  • Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi
  • Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi

Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi

289,00 zł
239,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi.

Kolor: kiwi

Wymiary: 185 x 66 x 4,5 cm

Ilość
W magazynie

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi. Calyana Prime to przyjemna w dotyku i przyjazna dla ciała mata gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji i doskonałej przyczepności do podłoża. Wodoodporna, nie wchłania wilgoci i potu. Wytwarzana ekologicznie z tworzywa PVC, nie zawiera lateksu i ftalanów ani innych zmiękczaczy - co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe, można je stosować zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie. Zawdzięczają to zastosowanemu do ich produkcji unikalnemu materiałowi, który jest odporny na zużycie związane z upływem czasu.

Kolor: Kiwi

Wymiary: 185 x 66 x 4,5 cm

AC1
5 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam!

Airex to marka, którą znam od lat. Tym razem postanowiłam kupić matę do jogi i jak zwykle Airex mnie nie zawiodło. Super jakość, przyjemna w dotyku, kolorystycznie też super.

Was this comment useful to you? Yes No