• Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
search

Airex Calyana Prime mata do jogi - kolor niebieski

259,00 zł
209,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi.

Kolor: niebieski

Wymiary: 185 x 66 x 0,45 cm

Ilość
W magazynie

Profesjonalna mata do jogi Airex Calyana Prime  o wymiarach ok. 185 x 66 cm i grubości 4,5 mm z powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.Dzięki swojej jakości i właściwościom Airex Calyana Prime jest rewelacyjną matą do jogi. Calyana Prime to przyjemna w dotyku i przyjazna dla ciała mata gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji i doskonałej przyczepności do podłoża. Wodoodporna, nie wchłania wilgoci i potu. Wytwarzana ekologicznie z tworzywa PVC, nie zawiera lateksu i ftalanów ani innych zmiękczaczy - co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe, można je stosować zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie. Zawdzięczają to zastosowanemu do ich produkcji unikalnemu materiałowi, który jest odporny na zużycie związane z upływem czasu.

Kolor: niebieski

Wymiary: 185 x 66 x 0,45 cm

AC2
4 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

świetna przyczepność!

Mata rewelacyjnie przylega do podłoża, nie ślizga się po podłodze, no i co najważniejsze ja nie ślizgam się na macie :) Polecam!

Was this comment useful to you? Yes No