• Wyprzedaż!
  • -16,00 zł
search

Mata gimnastyczna Airex Coronella

415,00 zł
399,00 zł Zniżka 16,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 415 zł
Brutto

Mata do ćwiczeń Airex Coronella pod wieloma względami zaćmiewa tak popularne do tej pory materace gąbkowe. Mata gimnastyczna Airex o wysokiej jakości i parametrach stała się w krajach Europy Zachodniej nieodzownym elementem każdego klubu fitness, każdej sali gimnastycznej oraz rehabilitacyjnej.

Teraz do maty dołączamy pasek Airex ułatwiający jej przechowywanie.

Wymiary: 185 x 60 x 1,5 cm

Dostępne kolory: czerwony, niebieski, czarny.

Kolor
Ilość
W magazynie

Maty gimnastyczne AIREX są niezwykle wytrzymałe, można je stosować w zasadzie w każdym dogodnym dla nas miejscu - np. w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również podczas zajęć ruchowych w wodzie. Unikalna struktura komórkowa mat AIREX uniemożliwia wchłanianie wilgoci oraz wody. Dzięki temu maty unoszą się wraz z pacjentem na powierzchni wody. Zastosowany do ich produkcji niepowtarzalny materiał, który jest niezwykle odporny powoduje, że maty do ćwiczeń są niepodatne na zużywanie się związane z upływem czasu. Materiał ten, także dzięki antybakteryjnej ochronie Sanitized, gwarantuje odporność mat AIREX na rozwijanie się grzybów i bakterii , które mogą niszczyć struktury pianek. 

Maty AIREX mają unikalną strukturę komórkową zabezpieczającą je przed wnikaniem do wewnątrz wszelakich zanieczyszczeń czy bakterii. 

Właściwości mat Airex:

  • miękka struktura, ciepłe w dotyku i przyjemne dla skóry,
  • antybakteryjna ochrona Sanitized nadaje odporność na rozwój grzybów i bakterii,
  • zapewniają skuteczne tłumienie i amortyzację,
  • maty Airex produkowane są w zgodzie z normami Unii Europejskiej oraz standardami 93/94 dla I klasy Urządzeń Medycznych,
  • lekkie, łatwe do zrolowania, zajmują niewiele miejsca. 

Zastosowanie:

  • joga,
  • pilates,
  • fitness,
  • ćwiczenia ogólnousprawniające,
  • poprawa propriocepcji,
  • korekcja wad postawy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Mata Airex Coronella w rozmiarze 185 x 60 x 1,5 cm + GRATIS pasek Airex ułatwiający jej przechowywanie.

Dostępne kolory: czerwony, niebieski, czarny.

A06
3 Przedmioty