• Wyprzedaż!
  • -22,00 zł
search

Clinex DEZOfast 1l preparat dezynfekująco-myjący

47,00 zł
25,00 zł Zniżka 22,00 zł
Brutto

Clinex DEZOfast 1L to bezaldehydowy, wysokowydajny produkt dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej.

Ilość
W magazynie

Clinex DEZOfast 1L preparat dezynfekująco - myjący posiada szerokie spektrum skuteczności: bakterie, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C.difficile

Clinex DEZOfast 1L jest bezaldehydowym, o doskonałych właściwościach środkiem dezynfekującym. Skuteczność Clinex DEZOfast 1L w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Sposób użycia:

Za pomocą mopa, ściereczki, lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt. Przeprowadzenie dezynfekcji w warunkach czystych wymaga usunięcia brudu i kurzu z powierzchni poddawanych dezynfekcji, powierzchnie należy wstępnie umyć. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą o jakości wody pitnej. Wentylacja nie jest wymagana.

Po dezynfekcji wszystkie powierzchnie mające kontakt z żywnością powinny być spłukane bieżącą wodą celem usunięcia pozostałości środków powierzchniowo czynnych.

CL1
14 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Skuteczny

Clinex Dezofast, jest bardzo wydajny, skuteczny, wygodny w użyciu a przede wszystkim gotowy do użycia, nie muszę bawić się w rozcieńczanie itp, jak potrzebuję zdezyfekować to po prostu biorę Clinex i używam.

Was this comment useful to you? Yes No