search

Erler-Zimmer model anatomiczny dłoni, ze ścięgnami, nerwami i kanałem nadgarstka 6011

699,00 zł
Brutto

Anatomiczny model dłoni, ze ścięgnami, nerwami i kanałem nadgarstka marki Erler - Zimmer jest bezkonkurencyjnym modelem do nauki anatomii.

Produkcja: Niemcy 

Erler Zimmer

Ilość
W magazynie

Anatomiczny model dłoni, ze ścięgnami, nerwami i kanałem nadgarstka marki Erler - Zimmer umieszczony jest na podstawie, dzięki czemu model jest stabilny i z łatwością można przyjrzeć się szczegółom. Precyzja z jaką model został wykonany oraz naturalny rozmiar na pewno przyczynią się do doskonałego zapoznania się z tym jak zbudowana jest dłoń, pozwoli przybliżyć jej anatomiczną budowę. Erler-Zimmer to marka, która korzysta z najnowszych technologii, a ich produkty są naturalnym odzwierciedleniem struktur anatomicznych człowieka, służą jako pomoc dydaktyczna dla studentów, fizjoterapeutów, osteopatów oraz lekarzy.  Dzięki profesjonalnemu modelowi anatomicznemu dłoni można szybko i w niezwykle prosty sposób zapoznać się z budową tej części ludzkiej kończyny górnej. Na budowę modelu anatomicznego dłoni składają się:

  • ścięgna mięśnia zginacza palca powierzchownego,
  • ścięgno mięśnia zginacza kciuka długiego,
  • pochewka zginacza wspólnego dłoni,
  • więzadło poprzeczne nadgarstka,
  • nerw pośrodkowy.

Zastosowanie:

  • wyposażenie gabinetów lekarskich i rehabilitacyjnych,
  • wyposażenie pracowni anatomicznych.

Kod producenta: 6011

6011
3 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Pomoc w gabinecie

Mam ten model w swoim gabinecie fizjoterapeutycznym. Jest wyjątkowy, dlatego że są w nim pokazane nie tylko struktury kostne i stawowe, ale także nerwy. Bardzo to ułatwia mi tłumaczenie pacjentom różnych zabiegów i schorzeń

Was this comment useful to you? Yes No