search

Piłka gimnastyczna Gymnic Plus ABS

81,00 zł
Brutto

Piłka gimnastyczna Physio Gyminic ABS Plus stworzona została głównie z myślą o rehabilitacji oraz o treningu ogólnorozwojowym zwłaszcza dzieci.

Jest bardzo elastyczna i wytrzymała, można ją m.in wykorzystać do opierania, leżenia, przetaczania, toczenia czy do siedzenia. Trudniejsze pozycje będą wymagały małej asekuracji. 

Średnica
Ilość
W magazynie

Piłka będąca techniczną ewolucją modelu Gymnic Classic, która oprócz standardowych cech gwarantuje dodatkowo wyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywania ćwiczeń - dzięki zastosowaniu systemu BRQ (ABS) w przypadku przebicia piłki nie dochodzi do gwałtownej utraty powietrza, co w takiej sytuacji chroni osobę ćwiczącą przed nagłym upadkiem. Ze względu na swoje właściwości stanowi doskonałe narzędzie treningowe do wykorzystania w trakcie różnego rodzaju aktywności, dzięki czemu sprawdzi się w domu, klubie fitness czy placówce rehabilitacyjnej. Piłki Gymnic Plus mogą być również wykorzystywane do aktywnego siedzenia.

Dlaczego warto wybrać produkty Gymnic?

Całość produkcji odbywa się we Włoszech. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości PVC, zgodnie z rozporządzeniem REACH - EC 1907/2006 regulującym kwestie stosowania chemikaliów (nie zawierają ftalanów, lateksu, ołowiu czy BPA). Firma Ledraplastic (producent marki Gymnic) kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, w związku z czym proces produkcyjny nie generuje żadnych spalin szkodliwych dla atmosfery, a większość produktów nadaje się w całości do recyklingu.

Właściwości:

  • wysoka jakość wykonania,
  • atrakcyjna kolorystyka,
  • możliwość wykorzystania do ćwiczeń oraz aktywnego siedzenia,
  • wyposażona w system BRQ (ABS), dzięki czemu w przypadku przebicia nie dochodzi do gwałtownej utraty powietrzna,
  • dostępne rozmiary: max Ø 55 cm (czerwona), max Ø 65 cm (niebieska), max Ø 75 cm (żółta),
  • rekomendowana waga użytkownika: max. 120 kg,
  • produkt sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy I,
  • Produkt przeznaczony wyłącznie do ćwiczeń z masą własnego ciała - nie należy stosować dodatkowego obciążenia.


* rekomendowane rozmiary są orientacyjne, po dokonaniu zakupu należy sprawdzić czy dany rozmiar jest odpowiedni (w trakcie siedzenia uda powinny być ustawione mniej więcej równolegle do podłoża)

Gymnnic_ABS
5 Przedmioty