• -150,00 zł
search

Pistolet do masażu Rehagun One

299,00 zł
149,00 zł Zniżka 150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 299 zł
Brutto

Rehagun One to pistolet do masażu, który wykorzystuje znane techniki stosowane w fizjoterapii łącząc je z wygodą stosowania i nowoczesnym podejściem. Dzięki Rehagun One wymasujesz obszary, których nie da się rozluźnić za pomocą dłoni. Rezultaty, jakie można osiągnąć  to przede wszystkim szybkie uśmierzenie długotrwałego bólu, regeneracja mięśni oraz rozluźnienie ciała.

Rozmiar: 22,2 cm x 6,5 cm x 23 cm

Waga: 1.3 kg

Czas pracy na baterii: 90 minut

Czas ładowania: 120 minut

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet Rehagun One wnika do 60% dalej w głąb tkanek rozbijając punkty spustowe i rozmasowując mięśnie głębokie pomaga poradzić sobie skutecznie z bólem i napięciem w ciele. Rehagun One to pistolet do masażu, który wykorzystuje znane techniki stosowane w fizjoterapii łącząc je z wygodą stosowania i nowoczesnym podejściem. 4 wymienne końcówki dołączone do masażera pozwolą rozmasować każdy obszar ciała, dodatkowo Rehagun pracuje w 6 poziomach mocy, aby móc dopasować intensywność pracy pistoletu do swoich potrzeb. Rehagun znacząco przyspiesza regenerację po treningu, redukując objawy zespołu opóźnionego bólu mięśniowego znanego bliżej pod popularną nazwą zakwasów, rozbija i poprawia ukrwienie oraz dotlenia mięśnie. Masażer wibracyjny Rehagun One odpowiedni jest dla osób, które dużo trenują, pracują w pozycji siedzącej a także dla każdego kto potrzebuje chwili odprężenia.

Jak korzystać z masażera Rehagun?

Obsługa Rehagun jest bardzo prosta!  Za pomocą przycisku na obudowie należy włączyć masażer, a następnie tym samym przyciskiem wybrać poziom pracy urządzenia i wykonać masaż wykonując ruchy wzdłuż bolącej partii mięśniowej.

Zestaw zawiera:

  • Rehagun One,
  • 4 wymienne końcówki,
  • ładowarkę sieciową.

Poziomy mocy: 6 wbudowanych poziomów mocy, od 800 do 1800 uderzeń na minutę, kontrolowanych za pomocą jednego przycisku. 

Rozmiar: 22,2 cm x 6,5 cm x 23 cm

Waga: 1.3 kg

Czas pracy na baterii: 90 minut

Czas ładowania: 120 minut

Typ baterii: 12V litowo-jonowa

RO1
1 Przedmiot