search

Poduszka do karmienia „Pluszowy Księżyc” beżowy

139,00 zł
Brutto

Poduszka „Pluszowy Księżyc” to najlepsza poduszka do karmienia. Miękki, frotowy plusz w połączeniu z ultra elastyczną bawełną i wypełnieniem zbliżonym do naturalnego piasku tworzy niepowtarzalnie wygodną poduszkę w kształcie rogala.

Wymiary: ok. 140 x 28 cm

Pojemność: 17 litrów

Wypełnienie: EPS - poliestrowe mikro-kulki

Dostępne kolory: żółty, wrzosowy, szary, beżowy

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poduszka Pluszowy Księżyc

Doskonała poduszka do karmienia. Materiał, z którego jest wykonana sprawia, że komfort użytkowania jest na wysokim poziomie. Jest również pomocna przy bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, na plecach czy na brzuchu. Poduszki Theraline dopasowują się indywidualnie do układu anatomicznego użytkownika. „Pluszowy Księżyc” może służyć również jako poduszka turystyczna zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Jest elastyczna oraz zapewnia solidne wsparcie dla głowy i szyi.

Optymalny kształt i wypełnienie pozwoli uniknąć nadmiernych przeciążeń np. w czasie snu Twojego dziecka. Dzięki swojemu unikalnemu wypełnieniu milionów małych mikro-perełek poduszki pod szyję Theraline urzekną Cię swoją wygodą nie tylko w codziennym użytkowaniu a także podczas karmienia niemowlęcia, w trakcie hospitalizacji czy podczas małej drzemki.

Wysoka jakość pokrycia

Okrycia na oryginalnych poduszkach Theraline są wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości bawełny. Obróbka odbywa się według najwyższych standardów i zapewnia wytrzymałość połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Spróbuj sam, a zobaczysz różnicę!

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • doskonała podczas karmienia piersią,
  • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
  • pomocna przy układaniu niemowląt,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • pokrowiec zewnętrzny poduszki nadaje się do prania w pralce. 

Kraj produkcji: Niemcy

POD05
2 Przedmioty