search

Poduszka pod szyję 2w1 - turkusowa

85,00 zł
Brutto

Poduszka niemieckiej marki Theraline ma dwojakie zastosowanie, po za standardowym używaniem jej podczas podróży można ją dodatkowo stosować przy układaniu niemowląt na boku lub/i brzuszku.

Kolor: turkusowy

Wymiary: ok. 100 x 21 cm

Pojemność: ok. 6 litrów

Wypełnienie: EPS - poliestrowe mikro-kulki

Kraj produkcji: Niemcy 

Ilość
Obecnie brak na stanie


Poduszka Theraline 2w1- turkusowa

Poduszka turystyczna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, jest elastyczna, zapewnia solidne wsparcie dla głowy i szyi. Jest pomocna przy bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, na plecach czy na brzuchu. Poduszki Theraline dopasowują się indywidualnie do użytkownika. Kształt i wypełnienie poduszki pod szyję pozwala uniknąć nadmiernych przeciążeń np. w czasie snu Twojego dziecka. Dzięki swojemu wyjątkowemu wypełnieniu milionów mikro-perełek poduszki pod szyję Theraline urzekną Cię swoją wygodą nie tylko w codziennym użytkowaniu a także w trakcie hospitalizacji czy podczas małej drzemki. 

Okrycia na oryginalnych poduszkach Theraline wykonane zostały z bawełny najlepszej jakości. Produkcja odbywa się według najwyższych standardów i zapewnia wytrzymałość połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Spróbuj sam, a zobaczysz różnicę!

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
  • pomocna przy układaniu niemowląt,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • możliwość prania pokrowca.

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD17