search

Poduszka pod szyję 2w1 - niebieska

85,00 zł
Brutto

Poduszka Theraline to niezwykle wygodna poduszka pod szyję dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo można ją stosować przy układaniu niemowląt na boku lub/i brzuszku.

Kolor: niebieski

Wymiary: ok. 100 x 21 cm

Pojemność: ok. 6 litrów

Wypełnienie: EPS - poliestrowe mikro-kulki

Kraj produkcji: Niemcy

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poduszka Theraline 2w1 - niebieska

Poduszka pod szyję Theraline fantastycznie zdaje egzamin podczas podróży. Indywidualnie dopasowuje się do anatomii użytkownika, a to dzięki temu, że wypełniona jest milionem mikro - perełek. Jest elastyczna dlatego zapewnia solidne wsparcie dla głowy i szyi. Pomocna jest przy bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, plecach czy na brzuchu. Optymalny kształt i wypełnienie pozwala uniknąć nadmiernych przeciążeń np. w czasie snu Twojego dziecka. Poduszka pod szyję Theraline urzeknie Cię swoją wygodą nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale również podczas małej drzemki lub w trakcie hospitalizacji.  

Wysoka jakość pokrycia

Okrycia na oryginalnych poduszkach Theraline są wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości bawełny. Obróbka odbywa się według najwyższych standardów i zapewnia wytrzymałość połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Spróbuj sam, a zobaczysz różnicę!

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • pomocna przy układaniu niemowląt,
  • pokrowiec zewnętrzny poduszki nadaje się do prania w pralce,
  • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
  • daje odciążenie podczas snu.

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD12
1 Przedmiot