Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa
 • Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa
 • Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa
 • Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa
 • Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa

Poduszka My7 - Siódemka - fioletowa

399,00 zł
Brutto

Doskonała poduszka do spania Theraline My7 polecana w szczególności tym, którzy uwielbiają spać na boku.

Wymiary: ok. 150 x 80 cm

Wypełnienie: dwie strefy - THERA-RHOMB® oraz EPS - poliestrowe mikro-kulki

Dostępne kolory: beżowy, szary, fioletowy.

Kraj produkcji: Niemcy

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Poduszka Theraline My7 „Siódemka”

Poduszka do spania Theraline My7 to idealna poduszka dla każdego kto lubi spać na boku. Poduszka ta jest wyjątkowo długa, posiada miękkie, ale też nie zapadające się wypełnienie wspiera i odciąża kręgosłup, biodra oraz miednicę. Funkcja poduszki niczym amortyzator na kolanach, wspierają klatkę piersiową, tak że oddech staje się spokojny i lekki. Pomaga zredukować chrapanie oraz wspiera całe ciało w pozycji bocznej.

Spokojny sen dla ciała i umysłu

Siódemka to specjalny projekt, który zawiera w sobie zalety kilku poduszek. Poduszka My7 w przyjemny i naturalny sposób podtrzymuje całe ciało, przede wszystkim w obrębie szyi i na obszarze obręczy barkowej, zapewniając jednocześnie doskonałą amortyzację nóg. Dzięki właściwościom stabilizacji ciała, kręgosłup pozostaje w naturalnej równowadze, a stawy kolanowe są wolne od jakichkolwiek przeciążeń. Poduszkę - kiedy nie jest umieszczona między nogami - można użyć jako okrycia. Wszystkie te pozytywne czynniki w połączeniu ze sobą zapewnią spokojny i zdrowy sen w położeniu bocznym. Lekarze i fizjoterapeuci w niektórych schorzeniach nie zalecają spania na brzuchu. pomoże Ci go uniknąć. Konstrukcja My7  zapobiega ześlizgiwaniu się z ortopedycznej pozycji bocznej do pozycji na brzuchu lub na wznak.

Wiele poduszek jest miękkich, pluszowych, niestety użycie zbyt tanich materiałów powoduje, że to wypełnienie jest zdecydowanie niewystarczające. Po krótkim czasie stosunkowo ciężkie nogi nie są już wspierane. Poduszki z wypełnieniem jak orkisz lub kulki styropianowe są dość stabilne, jednak zbyt głośne w użytkowaniu dla większości zmęczonych umysłów... Theraline my7 łączy w sobie zalety trzech materiałów wypełniających oraz projekt anatomicznej poduszki, która zapewni nowy komfort Twojego snu.

Dwie strefy

1) Mikro koraliki THERA-ROMB® - dostosowują się do każdej sylwetki oferując stabilne podparcie. Dodatkowo zastosowano miękką polarową wyściółkę dla komfortu i przytulności.

2) EPS Poliestrowe mikrokulki - bezszelestne wypełnienie, które zapewnia doskonałe odciążenie dla Twoich ciężkich nóg po całym dniu pracy.

Poduszka Siódemka posiada zdejmowaną poszewkę, którą można prać w temperaturze 60o.

Właściwości:

 • najwyższa jakość,
 • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
 • pomocna przy układaniu niemowląt,
 • materiał przyjemny w dotyku,
 • daje odciążenie podczas snu,
 • posiada bezszelestne wypełnienie,
 • możliwość prania poszewki.
POD18